• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ulja za mješavinu , dvotaktna ulja

domo1984

Dobro znana faca
Tu od
22 Srp 2014
Poruka
550
A koliko taj benzin stoji dugo u karnisterima,a kazu da ne valja da dugo stoje pogotovo u plastici.?
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
2,996
Ljudi moji gdje vi to kupujete?

Ja evo bio u miller shop u valpovu nisu ni čuli za to, novi veliki agronom u Našicama nisu čuli, tehnos u Osijeku isto nemaju...

Sve Husqvarna zastupnici...
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,740
Evo friške robe 👌🎻👌🍺






o_O :eek: I odmah 3 slike po 4 kanistre od 5 litri svaki, znači to je 60 litara, ti si bome pravi lakuš na Aspen 2, se morti z njim drogiraš ili koga vraga delaš???
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Pa sad kak da ti velim stručno 🤔
Ja sam profesionalni pomoćni šumar i treba mi nek se najde🙂imam puno za pilit još🍺

Ljudi moji gdje vi to kupujete?

Ja evo bio u miller shop u valpovu nisu ni čuli za to, novi veliki agronom u Našicama nisu čuli, tehnos u Osijeku isto nemaju...

Sve Husqvarna zastupnici...
Neznaju jer se niko niš ne informira, niko nije u trendu, samo znaju prodat a niš drugo neznaju.
Nazovež tu i pitaš.
Oni su Husqvarna Hrvatska, i Aspen Hrvatska.

 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,593
Smije se znat gdje jesi?

@zoran89 nazovi pro rez čepin, slavko koprivnjak ako moze nabaviti, meni nije uspio 150 litara rjesit 2t pa sam isao u d.selo po 4t
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Tu kod mene u lokalnom servisu, to je naruđba ostala od prije kad sam kupil prvu turu, a onda nazval da mi i to spremi jer ljudi ni ne pitaju za to. Teško je nekoga uvjerit koji cjeli život ima štilovku, i koji cjelu život dela mješavinu 4%, i to sa dvotaktolom, jer bolje je kad je jača mješavina da sam siguran.Tak veli ekipa. Eto kad ljudi ne vide dalje od nosa.
I ekipa koja razrađuje pile na ler gasu, kaj takvima objasnit? Zapeli su u 1986 godini.
A takve pile još nisu napravili koja smije delat na ler gasu.
Uzel sam i litru xp ulja.
 

domo1984

Dobro znana faca
Tu od
22 Srp 2014
Poruka
550
Eh što mi drago što se spominje Stihl-ovka pogotovo spominju koji imaju drugu marku pile,Stihl je Stihl zuji po ušima i tipkovnici stalno.To samo potvrđuje da ja koji imam Stihl nisam pogriješio kad sam kupovao. :ppozdrav:
 

Najnoviji postovi

Na vrh