• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Umjetna gnojiva

Novajlija

Član
Tu od
8 Sij 2014
Poruka
325
Evo kod mene cijene gnojiva ovakve
NPK 3x15 - 104,98kn/25 kg
KAN - 68,98 kn/ 25 kg
7-20-30 - 124,98 kn/25 kg
UREA - 217 kn/ 50 kg
pa me zanima u kojim vi to trgovinama kupujete ako se smije znati :D
 

Novajlija

Član
Tu od
8 Sij 2014
Poruka
325
Znam znam citam ovdje te cijene i ne vjerujem pa rekoh da i ja stavim ali ovo sam bio u provjeri pa rekoh da stavim idem jos vidjeti kako se krecu dalje cijene pa lako kupim kad nadem povoljnije
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,173
Po ovim tvojim cijenama mi kao da ne zivimo u istoj drzavi..
Kod nas je 3x15 jeftiniji i do 60 kn za 100 kg..
 

Novajlija

Član
Tu od
8 Sij 2014
Poruka
325
Znam tome se i ja cudim ali sta ces kad budem isao u obilazak jos sutra pa vam stavim tu cijene da vidimo ili ja grijesim ili je zbilja tako.
 

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
912
Pretpostavljam da je post sa cijenama gnojiva u Sloveniji obrisan radi reklamiranja trgovine, ako se varam ispravite me, pa bi molio doticnog koji je napisao taj post da mi se javi onda u PP sa cijenama gnojiva tamo. Hvala

imeni treba broj
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
mogu li urea-u ponovo zapakovat nakon otvaranja i opet koristit za tjeda-dva? ako otvorim jumbo vreću i potrošim pola, hoće li ishlapit?
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
Pozdrav!

Recite mi kakva su vam iskustva s umjetnim gnojivom iz Vukovarske tvornice?

Konkretno 15-ica!

Dosta je povoljnije u ovom trenutku od petrokemijskog...
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,465
A kakvo iskustvo mozes imat sa gnojivom. Mogu ti rec kakve je granulacije i mirisa. S ostalim bi se kakav laboratorij trebao zabavljat i provjerit jel sve ispravno i tocno prema napisanome. Jedino da je radit pola njive s jednim pola s drugim pa mjerit prinose, radit analizu zemlje...
Radimo s vukovarskim 4-5 godina i to je sve sto ti mogu rec

@nino
U istoj trgovini gdje i sva druga gnojiva...
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
od vukovarskog koristim 15icu i N30......gnojivo ko gnojivo, samo jeftinije.....

po kojoj cjeni ga dobijaš????

15ica je istog sastava kao kutina, dok n30 bi bio nešto između kana i uree......

ja sam bacao 150kg 15ice rasipačem i n30 110kg sa kultivatorom u redove.......za kukuruz i suncokret

sada ću napraviti prihranu ječma sa n30......
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
NEWHOLLAND, naravno-pitao sam, možda netko zna nešto više...

Konkretno, cijena mu je 286 kn/100 kg... u odnosu na 15-icu kutinsku koja je 312 kn...
Po meni, to je odlična cijena!

Na 3,4 palete se nabere uštede!

Hvala svima na odgovorima!
 

Najnoviji postovi

Na vrh