• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

UNIVERSAL

vladimirec81

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
298
Pozdrav! Slažem glavčinu na 445 jer je hodala pola centimetra van nutra - tek kad se podigel prednji kraj. Ona piksa koja upire lagere i maticu na kraju ne sjeda na veći lager pa zbog toga on šeće na dosjedu. Zanima me dal je to možda tvornička greška ili je neko nekaj zmešal? Zna ko možda kak to točno nutra mora biti da ne raskapam drugi kraj?
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Sa desne strane na getribi je pločica gdje piše broj šasije.

Poslano desnim kažiprstom, o jeeee
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,076
A gdje je broj utučen baš na šasiju?
Na Štoreu je to desno gore na poklopca kardana.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Izgleda da nisu na svima lupali na šasiju.
Na jednom imam utučen lijevo kod poklopca mijenjača, dok na drugom ne, samo ima pločicu.

Poslano desnim kažiprstom, o jeeee
 

univerzal

Član
Tu od
25 Stu 2014
Poruka
312
A ja se brinem kak sutra voziti prikolicu sa 10 m drva sa zetorom 6340. :mur:
Sutra pem videti jel ima koja veča prikolica. :eek::
Šalim se malo, ali 10 m drva idem voziti odjednom.

Evo ja sam prije koji dan s unijom vozio točno 9 kubika trupaca od smrekovine , na pilanu , a na putu do pilane bilo je svečega , sve sam dobro prošel jedino 2 km prije pilane bil je malo poveči brežuljak uni je v 3 sporoj imal punu kapu za vuč i več pri samome vrhu bilo je pitanje al budem uspel izvuč , ali na svu sreću nije me iznevjeril .
 

Zagi82

Član
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
508
Izgleda da nisu na svima lupali na šasiju.
Na jednom imam utučen lijevo kod poklopca mijenjača, dok na drugom ne, samo ima pločicu.

Poslano desnim kažiprstom, o jeeee
Našao sam. S desne strane je pločica na mjenjaču. Sutra idem na policiju provjeriti broj šasije jel sve u redu i jel budem mogo registrirati.
Inače jučer sam bio kod meštra, ispeljao van traktor i radi kao vurica, pali s prve, broj okretaja je konstantan i zvuči zdravo. Nažalost nevrijeme nas je prisililo da premjestimo probnu vožnju i detaljni pregled na sutra, nisam htel da mi tuča auto stuče. Nisam stigel nit slikat. Ali sam pod velikim dojmom, zvuk i impresija je moćna.

Via TapaTalk
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,827
Ja sam na kraju odvezao možda pola od tih 10 m. Kum nije išao gledati drva a kad smo došli ono metrice da ih jedva dignemo sa zemlje. Natovarili šta smo mogli i pravac kući.
 

Zagi82

Član
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
508
Tražim i tražim priručnik za Univerzal 445 i nikako da ga nađem na internetu. Dobio sam od dragog kolege forumaša par slikica iz priručnika na našem jeziku ali to nije to.
Budući da imam skener na kompu, jeli itko voljan posuditi svoj priručnik na našem jeziku da skeniram i napravim PDF pa stavim na forum za sve ostale korisnike. Ja plaćam poštarinu sim i tam :icon_pray: I naravno pivu ak se vidimo negde :biggrin:
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,666
A ča će ti priručnik ako si konačno kupio Unija i ako sve šljaka kako treba. Bolje da ti priručnik ne treba (bar za cca 5 godina).:icon_thumright:
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,401
Imam ja priručnik i mogu ga posuditi u svrhu digitalizacije a koliko vidim nismo ni daleko
 

Zagi82

Član
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
508
Re: Savjet za kupnju polovnog traktora

Danas mi je dopelal mešter traktor. Još mi napravil zaštitni luk, registraciju, sitnice još poriftal. Sve pet!

a1fe36138a27eaf22008483f174cb645.jpg


Tino, taj traktor od tvojeg susjeda je on rihtal al ga prodal u Karlovac.

Via TapaTalk
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Re: Savjet za kupnju polovnog traktora

Lijepo izgleda,sretno!
Kolko te na kraju izašel,ako nije tajna?
 

Tajo pajo

Aktivni član
Tu od
22 Kol 2011
Poruka
537
Re: Savjet za kupnju polovnog traktora

Lijepo izgleda izvana. Neka si dugo zadovoljan s njime!:(happy):
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Re: Savjet za kupnju polovnog traktora

Ajd nek je sa srećom

Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Re: Savjet za kupnju polovnog traktora

Pridružujem se čestitkama neka samo dobro radi .
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,666
Re: Savjet za kupnju polovnog traktora

Eee.... Finalmente, traktor lijepo izgleda i neka se u poslu isto tako lijepo ponaša i lagano s njim do ga malo ne poloviš. A dobro zaštitni luk je ružan ali koristan.:icon_thumright:
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Re: Savjet za kupnju polovnog traktora

Čestitam, služit će on tebe godinama garant. Imaš kakvih priključaka ili je zasad goli traktor?

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,076
Re: Savjet za kupnju polovnog traktora

Traktor po sliki izgleda ok, ali taj luk mi baš ne ulijeva povjerenje.
Bolje da ga nemaš nego da je loš i preslab.
Kupil si uređen traktor za cijenu MTK, pa imaš razloga biti zadovoljan.
Sretno ti bilo i uživaj u radu.
Nego, jel majstor dal kakvu, bar usmenu, garanciju?
 

Najnoviji postovi

Na vrh