• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

UNIVERSAL

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Ako osovina ima lufta na piksama onda treba piksirati.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Tebi najvjerojatnije je jer kolko vidim nisi baš dobar s mehanikom ali mešter bu to odradil kroz par sati.
 

Lazar_94

Član
Tu od
25 Stu 2020
Poruka
148
Da, da vozio bi kod majstora jer se ja slabo razumem u to. Gledao sam kad je menjao gumice one i kad zadrma rukom ima vise lufta nego sto bi trebalo..
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Ako osovina nije poderana nemaš brige. Kad se stave nove pikse bude ko iz tvornice.
 

Lazar_94

Član
Tu od
25 Stu 2020
Poruka
148
Super. A, sta se radi ako je poderana osovina?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Ako ima nova za kupiti ide nova, a ako nema onda ovu treba tokar popraviti
 

Lazar_94

Član
Tu od
25 Stu 2020
Poruka
148
Hvala ti puno, sta drugo da ti kazem. Ako kad budes prolazio kroz moj kraj da svratis obavezno. Slikacu vam bas traktor da vam pokazem
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Nemaš brige ;)
Slikaj da vidimo mašinu kakva je na oko.
 

Lazar_94

Član
Tu od
25 Stu 2020
Poruka
148
Jedno pitanje za ljubitelje UTB i one koji ga imaju. Šta je po vama njegova najveca mana ili nesto sto bi eventualno naveli kao njegovu manu?
 
Na vrh