• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

UNIVERSAL

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
molio bi te imaš možda skanirano cijelu getribu za univerzal 643 dl i otraga gdje se kardan kapči nešto mi keči u getribi kad je kardan uključen aje možda lager


i meni se slično dešava kad je kardan pod jakim opterečenjem opčenito kad se balirka malo zaguši ružan zvuk i još ružniji osiječaj :(
 
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,509
molio bi te imaš možda skanirano cijelu getribu za univerzal 643 dl i otraga gdje se kardan kapči nešto mi keči u getribi kad je kardan uključen aje možda lager
Evo obečane slike diferencijala


jpg upload
 

universal643

Član
Tu od
2 Lip 2011
Poruka
540
ali to nije od univerzala 643dl jer mi smo skinuli i vidli ali ta slika ne paše možda koji nema dupli kardan ali sve jedno hvala na sliki
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,509
ali to nije od univerzala 643dl jer mi smo skinuli i vidli ali ta slika ne paše možda koji nema dupli kardan ali sve jedno hvala na sliki
Ja druge slike u tom katalogu dijelova nemam
 
B

bond007

Guest
molio bi te imaš možda skanirano cijelu getribu za univerzal 643 dl i otraga gdje se kardan kapči nešto mi keči u getribi kad je kardan uključen aje možda lager

ajd pokusat cu ja ima jedan poznanik 643 pa cu ga pitat da mi da knjigu pa cu da ti ju skeniram cijelu pa ti ju posaljem :partyman:
 

universal643

Član
Tu od
2 Lip 2011
Poruka
540
zašto ispravno ne puni bateriu u kabini mi povremeno posvijetli baterija,a zamijenio sam alternator novi,crni kockasti regler i jedan mali svijetli regler molim odgovor sta mu je
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
zašto ispravno ne puni bateriu u kabini mi povremeno posvijetli baterija,a zamijenio sam alternator novi,crni kockasti regler i jedan mali svijetli regler molim odgovor sta mu je
daj malo bolje objasni ili nasrtaj kaj si mjenjao
Jel prosvjetli kad uključiš poziciju?
 

markotk

Član
Tu od
30 Stu 2010
Poruka
128
ja ti znam po svom univerzalu da mi nekad isto tak zna svjetliti. malo se vužge i unda tak malo odsvjetli i miren sam par meseci...
 

markotk

Član
Tu od
30 Stu 2010
Poruka
128
ali meni svaki dan tak svijetli

nisam neki električar ali probaj ovak kak ja probam. upali traktor i kratka svjetla.onda odstekaj jednu klemu na akomulatoru i pogledni dal svjetla rade. ak ti ne svjetle onda ti ne puni akomulatora
 

markotk

Član
Tu od
30 Stu 2010
Poruka
128
bilo koju otpojiš jer ak jedna nije spojena, nema strujnog kruga (ak griješim ,nek me netko ispravi..)
 
Na vrh