• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

UNIVERSAL

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
dajte mi rečite koji zna zašto na univerzalu 643 ne drži hidraulika za plug okretač inače je plug na celindar i kad se orije onda popušta celinder ima ko kakvo rješenje
Evo ti riješenja, zagonetna kocka .
Gledam je ispred sebe i smeta mi

dakle dva crijeva do "kocke " na plugu i nema više problema :supz:
 

samsung12345

Novi član
Tu od
1 Pro 2011
Poruka
6
Pozdrav. jel postoje kakvi rabljeni prednji utovarivaci koji pašu na univerzale. Zanima me za universal 640
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Pozdrav. jel postoje kakvi rabljeni prednji utovarivaci koji pašu na univerzale. Zanima me za universal 640


pa svi "pašu" samo treba nosace "napasati" :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
465
Evo moga Universala 530.


koju kabinu ima?

640dtc je odlićan traktor ja sam ga imao ali sam ga prodao jer sam kupovao veči traktor(case) bil mi je premali universal(97.god)...još imam jednog 445 kojega uređujemo i pofarbali bumo ga taj bu ko novi...
evo i slike mog universala kojeg sam imao

kakve su ovo kabine ugrađene na te traktore
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
To su orginalne kabine,samo šta su tak velike i malo su čudne jer nisu grijane.Grijane kabine su kod zadnjih kotača okrugle i unutra je tapecirung a ovak je samo obični lim-blatobrani
 
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
465
To su orginalne kabine,samo šta su tak velike i malo su čudne jer nisu grijane.Grijane kabine su kod zadnjih kotača okrugle i unutra je tapecirung a ovak je samo obični lim-blatobrani

ali mislim koji je proizvođač?
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Ljep u uščuvan traktor,koja godina,kolko ima rs i kako si zadovoljan da njime
 

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,297
Ljep u uščuvan traktor,koja godina,kolko ima rs i kako si zadovoljan da njime

godina je 98, rs neznam.ima 300 od generalke, kompletno je sređen u 6 mj, limarija, struja, getriba, itd. zato lepo izgleda na slici. Za sad je odličan imam ga nepunu god dana
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Pa kaj su delali s tim traktorom da od 1998. god je natukel toliko sati kaj mu je trebala generalka več ili je nekaj zaribalo ili upitna kvaliteta???
 

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,297
Pa kaj su delali s tim traktorom da od 1998. god je natukel toliko sati kaj mu je trebala generalka več ili je nekaj zaribalo ili upitna kvaliteta???

puno je radio bio na imanju od 100 rali. malo su ga pregrijavali i šta češ.
bio je povoljan pa sam ga uzeo. dobar je to stroj za 3 klipa i dv. bolji nego 549 dv ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh