• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

UNIVERSAL

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Zvjer je stigla

2r2qavn.jpg


2s8i5aq.jpg
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Svaka Čast, Čestitam i da bi imala sto manje ulaganja.
Boja felgi mi je zakon,istu takvu imam pofarban rasipac ralicu i felge na veze(prikolici za sumu).:(handshake)::icon_eyes:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Limarija za sad ostaje takva kakva je, boja felgi mi se ni malo ne sviđa i one se farbaju u crvenu boju. Najprije riješavam volan jer spone imaju tolko lufta da je umjetnost vozit, nakon toga promijenit filtere i crijeva od goriva te stavit nove klinove koji drže poluge hidraulika.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Pusti sada boju bitno ti je da je on meh. donekle ispravan i da motor radi a ostalo bus prestelal i preresetal pa bu ko novi.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Limariju trenutno nemam namjeru radit, ako brat izrazi želju za šmirglanjem i farbanjem ja mu neću stajat na putu.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Fino, fino. Sad imaš dva, čestitam.
Vidim ja da bum moral onaj katalog djelova poskenirati ako zatreba.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Imaš, a zakaj onda nisi pogledal u njega kad si imal problem oko one redukcije, tak je lepo nacrtana. Tam pri kraju :icon_wink:

Imam i radionički, ali njega nebum skeniral jer je ograman i jako nezgodan za preklapati. Isto ko i katalog djelova.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Krampine više nebudem dopeljaval u dvorište, od sad samo traktori imaju dozvolu ulaska.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Svaki traktor ima mana pa tako i ovaj Uni, fergi ih ipak ima previše po mome mišljenju.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Gledal sam al mi nigdje ne piše dimenzija.
Stvarno nema dimenzije mamicu im lopovsku :icon_axe:, možda piše u radioničkom, baš me zanima, sutra pogledam
 
F

Farmerjoza

Guest
Pozdrav.!
Imam jedno pitanje što se tiče Univerzala..
Što to znaci npr. Univerzal 445 DT, ili ako je DTC..!??
Ja osobno imam Univerzala 340 DT pa me zanima što znače te oznake.!
LP..!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
MANE....i sad imaš 2 potpuno ista traktora doma?? Zakaj nisi barem ovog kaj si planiral kupiti tražil dupljaka 445??
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,055
DTC ti je kratica za Doppia Trazzione Centrale = dupli pogon S centralno postavljenim diferencijalom i kardanom ispod motora.


DT ti je kratica za Doppia Trazzione = dupli pogon. Ta izvedba ima kardan s lijeve strane prednjeg mosta.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
MANE....i sad imaš 2 potpuno ista traktora doma?? Zakaj nisi barem ovog kaj si planiral kupiti tražil dupljaka 445??

Za duplaka se ni imalo para, praktički bez 35-40000 kn duplaka nema. Osobno sam pikiral na onog U-550 tu u blizini mene. Gledao ga jesam i odmah na prvu se vidi da ima jako puno ulaganja, kasnije sam saznao da je i motor na izdisaju a gazda ga neće spustit ni lipe. Mislio sam ovaj vikend ić gledat jednog malog U-300 i jednog 445 u Viroviticu , međutim ovaj je uletio nenadano i cijenom je bio više nego prihvatljiv i kad sam si sračunao rađe ovog dotjeram da bude kak se spada i onda znam kaj imam nego da dam za neki drugi sve novce i onda molit Boga da sve bude u redu. A to kaj su isti me ni najmanje ne brine, barem znam di kaj stoji i kako treba bit, imam kompletnu literaturu za njega, pašu mi svi priključci na njega i tak.
 

Najnoviji postovi

Na vrh