• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

UNIVERSAL

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma samo nek idu...al da je ipak jedan dupljak...to bi bilo ko Bog!! :)
 

karlo.m

Član
Tu od
7 Stu 2012
Poruka
244
Molim za pomoć... iman lufta na prednjem mostu i neznam kako izbiti van onaj debeli klin. Na koju stranu ide van i da li ima kakve osigurače ili slično?
Traktor je 550dt.. ako ima netko sliku iz priručnika dobro bi došla da vidim kako to izgleda izunutra.
 

novcky

Član
Tu od
27 Srp 2012
Poruka
292
a kak imaš lufta, napred nazad ili lijevo desno? na mojem je cijeli most išao napred nazad na bolcnu i ja sam samo malo izvadio bolcn van prema napred podložio s tankim podloškama i vratio natrag. i za sad je dobro
 

karlo.m

Član
Tu od
7 Stu 2012
Poruka
244
Ja iman lufta gore dolje. Ali neznam kako ide van taj bolcin... sa koje strane i da li ima sta za odšarafiti jer sa prednje strane je matica za ključ 22 i neda se skinuti
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Jel netko zna od kojeg je materijala onaj mehanizam volana ispod akumulatora na U-445, na njega ide ona dugačka poluga od glave volana? Jel bi se to dalo zagrijat i savinut prema dolje jedno 3-4 cm?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Nekakva mješavina gusa i željeza.
To ti bez problema savine kovač nakon grijanja u kovačkoj vatri ili brenerom zagrijati, ali na crveno
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Znači da se, samo da nebi kojim slučajem postalo krhko nakon toga?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Nemaš brige, provjereno u praksi, ali mora biti crveni i nakon toga se mora samo ohladiti, može i u pepelu. Još bolje
 

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
Od tebe sam očekival da mu buš preporučil sviječu -ipak je to Štore,a ti si Vlč...neg jel voliš malu decu..?
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Naš Puknuti obično daje prave savjete za malu djecu neznam ali mame njihove voli , kad je Štore u pitanju tu je doktor !!!!
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Od tebe sam očekival da mu buš preporučil sviječu -ipak je to Štore,a ti si Vlč...neg jel voliš malu decu..?

Nije Štore, kod njega je to drugačije izvedeno.

Humor kod @puknutog je takav kakav je, nekom paše a nekom ne:drink:
 
S

sspol150

Guest
pozdrav ljudi malo me duže nije bilo mane čestitam na traktorskoj prinovi v mojim kraju ima puno unija i duplaka i svakakvih modela a što se tiče duplaka unija taj može svašta bar kaj sam ja videl .pozzz
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Trenutno stanje mog unija
 

Prilozi

  • 20140316_153210.jpg
    20140316_153210.jpg
    47.4 KB · Pregleda: 165

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Mašina je ok, nju ne diram. Promijenit ću semeringe na motoru i getribi jer baca ulje od nekuda a nismo sigurni od kuda, pa kad je već na pola nek ide sve novo.
 

Najnoviji postovi

Na vrh