• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

UNIVERSAL

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Knjiga ovako kaze..
snap-2014-04-21-at-22321.png
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Tako i moja knjiga kaže, ali mi je malo čudno da samo na toj pločici ima broj šasije. Tu pločicu nije problem skinut i stavit drugu.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Zato su ovi kod nas na IMT-eima i Univerzalima koji su imali tak na tehničkom išli na PP (ponovno pretučeno)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Broj s pločice su tukli na šasiju, baš radi jednostavne zamjene ako bi neko htel.
Prije, kad se vodil i broj motora nije bilo problema jer su brojevi motora uvjek nalupani, ali kad se taj broj izbacil onda su na traktore koji su samo pločicu imali s te pločice broj na šasiju nalupali.
Ta pločica je ionak glupost, ona i u šumi može ostazi ako zapneš baš s njom.
 

agregu550

Novi član
Tu od
19 Sij 2014
Poruka
21
Pozdrav forumašima.
Evo htio bih s vama podijeliti jedan problem koji sam tek nedavno otkrio.
Naime traktor mi i nakon višesatnog rada ne postiže radnu temperaturu čak štoviše kad ga ostavim u leru brzo se počne hladiti.
Još da dodam traktor pali odlično,ima snage,ustvari sve je normalno osim temperature.
Primjer sad kad sam frezao za kukuruz 5rh temperatura je kad je bio najzagrijaniji bila oko 2mm od zelenog polja na satu.
Molio bih nekog tko je zna otprilike što bi to moglo biti da mi odgovori bio bih mu zahvalan.
Još da dodam traktor je Universal 550 dtc.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Postoji mogucnost da ti je indikator temp.riknul ili je termostat zablokiral u otvorenom polozaju pa ti je protok vode stalan kroz kiler.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Termostat je neispravan, ostao je u otvorenom položaju i voda cijelo vrijeme cirkulira kroz sistem.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Prati gumenu cijev gornju koja ide od hladnjaka prema motoru, na završetku te cijevi je kućište u kojem se nalazi termostat, cijena je 100-150 kn, mislim da nije skuplji.
 

agregu550

Novi član
Tu od
19 Sij 2014
Poruka
21
Hvala na odgovoru,ja sam isto sumnjao na termostat samo nisam znao gdje se točno nalazi,vjerojatno će se ovih dana ići u izmjenu istog.
Pozdrav.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Termostat ti dolazi u ovo kučište.



kad uzimaš novi termostat uzmi ovakvoga s kuglicom.
Istina da košta preko 100 kuna, ali i vredi svaku kunu.

 

stihlMS660

Član
Tu od
18 Stu 2010
Poruka
276
bok.
imam universana 533DT
da li netko zna kako da si spojim da imam slobodan povrat ulja h getribu/hidrauliku?
imam omotač bala kojeg bi stavio na njega pa mi treba jedan tlačni vod i jedan slobodan povrat ulja
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Na mjerać ulja mjenjača ili pod sic na onaj poklopac.
Mislim da je mjerač bolja opcija, smeta ali ...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,055
Nije bolja opcija.
Mora biti na poklopac hidraulike, jer se kroz njega podmazuje reduktor kardana.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,055
Evo ti slike, kak smo mi napravili na našem Štoreu.
Na onaj veliki čep je narezan navoj, te je našarafljen nipl s navojem M16x1.5 za šuplji vijak.
Freeoilreturnplace_zps27164c3f.jpg


A cijela stvar, tijekom pripasivanja, izgleda ovak:
Freeoilreturn_zps449a0e71.jpg


Inače, sve to bude u temi Štore-obnova, samo još nismo došli do te faze :)
 

stihlMS660

Član
Tu od
18 Stu 2010
Poruka
276
Aha. treba možda raditi nekakve vijke ili redukcije ili ima sve za kupiti (za taj slobodan povrat ulja)?
kaj je to sa suprotne strane? imal budeš 3 kiper izlaza?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
zadnji lajtung je drugačiji, tak da bude vjerojatno jedan par plus ________ ?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,055
Ono na velikom šarafu je nipl (muški navoj ušarafljen u veliku maticu, na kojoj je urezan navoj), s unutarnjim navojem, u kojega ide šuplji šaraf. Dugačak je koliko je bilo potrebno da povrat lijepo stoji.

Ovo pod crvenim poklopcem je muška spojnica (kakvu imaš na kiper prikolici), a cijev je napravljena tak da paše spojnici i mjestu povrata. Na kraju su joj hartlotane matica (pri spojnici) i glavica (za šullji šaraf).
Dijelovi? Paaa, većina toga se našla doma.

zadnji lajtung je drugačiji, tak da bude vjerojatno jedan par plus ________ ?
Jedan dvoradni izvod + ____priključak za hidraulično kočenje prikolice.
 

Najnoviji postovi

Na vrh