• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

UNIVERSAL

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,233
Ne hvala,prevelik anjšlag ima,a i kvaliteta je upitna,to je 2000. godina
445 DT ili DTC je najtaman za mene :eek::
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Prevelik anjšlag ima kažeš???

Da možda nema premali anjšlag :D: pa mu treba puno mjesta da se okrene.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,687
Ne smiješ nikad priznat da ti je mali. :icon_thumright:
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Ja moram nekaj reči, da je moj ipak največi :D:p:thumbup:
Tino malo zajebancije za ovog ružnog vremena navek dobro dojde!

Sent from my move 2 using Tapatalk 2
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
to je greška novim univerzalima, da ne raspravljamo dal je pravilno veliki ili mali anšlag, bumo rekli da ima veliki krug okretanja, što je najgore, nema dobro posloženo lijevu i desnu stranu. s lijeve strane mu je cilindar volana i na lijevu stranu se duplo brže okreneš nek na desnu, tak je bar na mojem, a onda ide poluga s kuglama s lijeve na desnu stranu... to je šparno rješenje, funkcionira, ali ne savršeno, dok se ulje malo zagrije nakon dugo rada, treba ga na malo jačem gasu držati da servo lijepo funkcionira, na ler gasu banana, baš zato jer je jedan cilindar kojem je veliko opterećenje s jedne strane okretat oba kotača.. vjerojatno to ima i utjecaja na trošenje prvih guma, pogotovo s uključenim prvim pogonom...
ali dečki, to je ipak Rumunj, ne možeš očekivati savršenstvo, tko ga je radil, po meni je još predobar, sreća pa su mašine kopirali po Fiatu..
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,233
kolko otprilike kostaju ona prva serija 445 s fiatovom haubom? DT obavezno
posto je stariji trebal bi biti i jeftiniji a i nema servo no nije mi to bitno
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,233
Znas onaj osjecaj kad se zamotas u krevet a vani hladno...nema te sile koja me izvadi iz njega... hahahaha
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Tino zakaj ne servo znaš da unič ima pomočni volan koji kad dobi lufta teško spiksirati a kotači onda stoje kak čovjeku oči koji gleda u križ fiat i štore nemaju tu skalameriju kaj je puno puno bolje .
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Može ali novi skup a Rosijev i ni je nekaj .Jedino sa nekog starog kombajna ili slična kemija (malo novaca a puno pažnje) i :(clap):
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,233
Mogel bi leško imat neki...puno dvoriste traktora pa valjda bu se naslo nekaj
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,058
Željko, DT ima špur štangu ispred mosta, pa nemru kotači krivo stati.
Moru samo iti kak dok vol piša :D:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Tinek uvjek negdji nekaj ima za male peneze samo treba imat sreče i vremena .
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Ima u okolici Ozlja jedan od 55 ks. Ja sam ga gledal ovo proljeće i tada je dosta tražio za njega s obzirom na stanje. Čuo sam nema dugo da bi možda išao za kakvih 2300€ ili čak i manje. Ima na njemu stvari za odradit al bi ga trebalo temeljito pregledat i vidjet jel se to isplati uzimat. Nije duplak al mislim da tebi ni netreba. Pošto sa 533 odrađuješ posao sa ovim bi to išlo ko od šale.
 

Najnoviji postovi

Na vrh