• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

UNIVERSAL

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,233
Pa radim posao sa 533 al je to ses u glavu...bez dupljaka nemas kaj delat u zagorju
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
ovi s ravnica ne kuže kak je to dok se s praznim traktorom nebreš okrenuti u rikverc, pogotovo ak ti rosna trava ispod...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,058
Jesi, u rikverc si bogec s prikolicom.
No, pogledaj tvojeg susjeda iz Mača kaj dela s Unijem 550 i prednjim utovarivačem.
Ak imaš dovoljno tereta na zadnjim polugama, prednji pogon nije toliko neophodan.

Uostalom, kaj ja to govorim? Imam dva dupljaka, pa mi se to ne čini ko problem...
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,222
Da i meni je najveći problem na Zetoru 3511 kad ga nateram nibrdo sa beracem, a ispred provalija, moraš puno paziti jer nazad ne ide.
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
meni jedne godine bral tatin kolega sa mf 3060 i sip tornado 40, bil je prije baš zdrobil spojku prve vuče, veliki traktor koji je po svim gabaritima za dvoredni berač, pa je imal problema s okretanjem jer nije bilo prvog pogona, a dovoljno težak na zadnjoj osovini jer ima prek 4,5 tone s pripremom za prednji utovarivač..
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
kakve to ima veze sa universalom,a taj gospon sa mf bi pobral kuruzu da mu nedela ni prva ni zadnja vuča
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
v dol sikak...
kak nema veze s univerzalom ak mu stari dal struju s univerzala? :)
 

SonnYYY

Aktivni član
Tu od
15 Lis 2012
Poruka
425
Za nešto konkretno u Zagorju, ili da bi posel napravil kak treba i bez nekih problema, dupljak je obavezan!
Tj. traktor bez prednje vuče kod nas je ko da imaš divljek konja koje očeš jahati.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,058
Je Tino, a na dol s prikolicom z drvima buš s dupljakom na krovu.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,820
Pa radim posao sa 533 al je to ses u glavu...bez dupljaka nemas kaj delat u zagorju

A kak su naši stari delali ? Nije bilo duplaka. To otkad niko z nikim nemre, svi bi sve šteli sami, kak i sam i opet nemrem sam da se na trepavice postavim. Do prije nekoliko god nije bilo duplaka ni za lek kod mene a sad ih je ko gov...a. Jedan i kod mene.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Željko, DT ima špur štangu ispred mosta, pa nemru kotači krivo stati.
Moru samo iti kak dok vol piša :D:

ZJ Tinek je napisal 445 a on ima pomočni volan ispod akumulatora .
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ljudi su dosli do poticaja pa su si duplaka kupili,i jos kaj je najsmjesnije neznaju delati s njima.
Bitno da su veliki kotaci napred...
Europski fondovi...
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Moj tata je za dinare kupil dupljaka ,, da je enfak dobar nikad ne bi izmisili tomo vinkoviča
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,233
@Dado6340
Moji stari su delali s susjedovim tomo vinkovićem...Dupljak
 

Najnoviji postovi

Na vrh