• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

UNIVERSAL

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,233
Zmaj :D

726b0d1f442a3708f9ee14212920fca1.jpg
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,233
Ima vrata...kolko sam skuzil tesko ga je terat al s dugom šesticom ide to...kaj očekivati od domaceg malcera -.-
Orsi 160 i 539 napraviju bolji posel

f1227e0baab1d839cacfb8f2f543ebd3.jpg
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,233
Kupi Orsi il tak neki bolji...ima pomak,više bateva i lako se tjera a nema velike razlike u cijeni.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Nekad se stabljika zaoravala bez pol frke, danas dok pripremiš zemlju za oranje potrošiš sve novce koje imaš i onda više nemaš za sjetvu :/
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Pa koji je sad razlog da se to ne dela? Brzina oranja je ista, u prvoj smo orali i prije a orem i sad nakon prolaska kombajna. Osobno ne vidim neku svrhu malčiranja osim dodatnog troška.
 

dugan

Član
Tu od
3 Kol 2013
Poruka
266
Ja sam ručno pobro kukuruz i nemam malčer pa sam ju potanjuro jedan trag i ona padne na pod i dosta ju sasiječe i puno sam brže gotov ,a susjed je malčiro sa imt 540(fiatov motor) sa gramipovim malčerom od 160 cm i gledam ja njega jučer kak je oro svakih par metara je skako dolje s traktora kak mu se je štopalo a ja orem bez problema.Tak da ja ne vidim neku potrebu da ga imam doma barem dok ne nabavim jači traktor.Ali otišli smo off jer je ovo ipak tema o universalima.
 
S

sspol150

Guest
dečki imam pitanje mi more ko objasniti di se nalazi grijač na univerzalu 445 74 godište je traktor
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,059
Na usisnoj grani, blizu ulaza zraka iz filtra.
 
S

sspol150

Guest
oke moral bum pogledati jer mislim da je gotov duže mu treba da zgrije i pali malo teže nek inače
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,059
Očisti lončić iz kojega curi gorivo i probaj rad grijača dok ga izvadiš.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,233
643...iz mjenjaca se cuje lupkanje a kad stisnem kuplung ne...i u voznji po cesti mi nest tu i tamo zuji...sad dal je diferencijal ili mjenjac neznam...jel to normalno kod njih?
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
sve kaj za ostale traktore nije normalno za univerzala je to normalno
 

Najnoviji postovi

Na vrh