• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

UNIVERSAL

S

sspol150

Guest
ma ja nebi unija menjal mada je star sad več skoro 40 godina al to je traktor još je orginalni grijač gore nikkad je ne mjenjani i nikad s paljenjem nije problema imal kakva god zima bila
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
oke moral bum pogledati jer mislim da je gotov duže mu treba da zgrije i pali malo teže nek inače

Ja za sad još nisam koristil grijač ni na jednom ovih dana. Na jednom mi je alnaser lošiji al još uvijek kresne ujutro nakon dva tri okreta, na drugom pak moram PVP i dizne servisirat al je zato alnaser novi i zavrti ga samo tako. U planu mi je da i jedan i drugi dobe šta im treba do proljeća, u najgorem slučaju pumpa i dizne idu na servis.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
nikakvu uslugu mu ne radiš ako ga ne griješ ..
no pitanje ako ne koristiš grijač jel juš uvjek sposoban zagrijati ako bude trebalo
 
S

sspol150

Guest
otkril ja grešku nit je grijač kriv nit akumulator jer je novi i anlaser je novi nek je na altenetoru otišel regler pa nije filal akumulatora zmenil reglera pali kaj mina nisam mam skužil na kontrolka od altenetora vgašena inače kad dam kontakta upali se kontrolka i znači da je oke

ja sam ga prije par godina dok su još zime bile zime prave vužgal po takvi zimi kaj mu se nakon pol sata nafta smrzla morali smo aditiva nalijati v naftu kaj je traktor mogel raditi nikad v 15 godina kak ga imam nije bilo problem paljenje

Slika0297.jpg

malo iza akcije

Slika0310.jpg

sijanje pšenice
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
S

sspol150

Guest
Slika0023.jpg

vožnja zemlje komposta težina 6 i pol tona mali ne staje

Slika0024.jpg

bilo je manjih problema ali mali ju je sčupal
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,233
Jel 643 ima plivajucu hidrauliku?
Dost je zaribano orat s njim

c327120eb7c30133a83f62ad143158ce.jpg
 
S

sspol150

Guest
momak ima tu di ti je poluga zakapčena za traktor iza fedra ti je kapća koju koju digneš svaki uni ima to
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,233
Vidio sam neku ruckicu ispod rucke za hidrauliku...jel to ta? nisam htio nista prckat oko tog da nekaj ne pokvarim.

Al traktor je stvarno zmaj za povuc jedino su brzine poslozene nikak...spori rikverc prespor a brzi prebrz

ea353846d0e08edb8475f05d1324ad84.jpg


aa9701308c10cc22e426c9df138dbe60.jpg
 
S

sspol150

Guest
je ima vagano je ide se na vagu dok se natovari problem je kaj je mokri kompost da je suh nebi bil tak teški za sad je stovareni kompost na vrpu a dok se zemlje malo osuši bude išel na vrt .tino to ti zgleda poput kopče moraš ju samo dić to ti je točno iza tam di ti je poluga zakopčana za traktor onda ti dojde onaj feder i iza togfedra ti je kočica koju doigneš da ospustiš fedra kaj onda ima tak plivajući sisten kak ti veliš
 
S

sspol150

Guest
e to je zver od traktora sto stariji to bolji i izdržljiviji da je moj dupljak jaj nebi mi kraja bilo
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,233
A da je bar gazda malo bolji ...da napomenem da ga baba vozi...farban je s penzlinom i vidi se ak je farba curila
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,585
Prvo mi je proletilo kroz glavu kad sam vidio komentar i prvu sliku pomislio sam da se pokvario, a onda sam skužio minivaš :icon_e_biggrin:
 

Najnoviji postovi

Na vrh