• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

UNIVERSAL

vladimirec81

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
295
zma možda ko od čega bi pasale zamjenske manžete krajnika, imt - ova mi se i ne čini nekak da bi pasala, a u križevcima original košta cca 60 kn. Dal ima možde negdi jeftinije. Nema ni trunke lufta pa mi se ne isplati mijenjati cijele,a ak ne stavim manžete začas ih prašin auništi... :icon_blackeye:

Kakav je filter ulja hidraulike perivi ili zamjenjivi?
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ti, ti si nekaj drugo u odnosu na mene :eek::

Kaj se onih bošista tiče, imam jedan loš i kratak video kak mi doma klipnu pumpu


Muhač pa kaj Audi ima klipnu pumpu? Baš i ne vjerujem ak ZJ veli da nema onda nema :x:.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Ma ne znam ni ja sve. Ak majstor Muha veli da je klipna, onda je tak :D:
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
zma možda ko od čega bi pasale zamjenske manžete krajnika, imt - ova mi se i ne čini nekak da bi pasala, a u križevcima original košta cca 60 kn. Dal ima možde negdi jeftinije. Nema ni trunke lufta pa mi se ne isplati mijenjati cijele,a ak ne stavim manžete začas ih prašin auništi... :icon_blackeye:

Kakav je filter ulja hidraulike perivi ili zamjenjivi?

Šparni Ljubrežan.... :D:
Tu gleda na 60 kn a onda bude v Desperadu ili Amadeusu 200 kn zapil. :drink:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Motohod kad su u ta dva mjesta zgodni trgovci (konobarice) pa da bi kod njih potrošil mora se negdje ušparati .
 

vladimirec81

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
295
Je da bi bar to zapil. 60 kn je komad (x6 = 370kn),a cijeli krajnik novi 120. Imt-ova manžeta je bila 3.5 kn. :drink:
Nego posložil motor uspel odzračiti i upaliti... uglavnom prek vikenda ide glava dole. i naravno kolektor alternatora je izbrazdani + kaj je pukel po pol dok sam ga skidal + nemaju zamjenski tu kod nas u velegradu... Zakaj mi navek dojde ono 'ne pehaj s*ebal buš nekaj' prekasno???
 
Posljednje uređivanje:

universal643

Član
Tu od
2 Lip 2011
Poruka
540


Takvi lanci španeri sam mislio ako ko ima da poslika hvala

Kaj ljudi nema niko takve španere da mi izmjeri podloške koliko su debele a idu svake strane 8 mm i dali se vide na reduktorima podloške hvala
 
Posljednje uređivanje:

vladimirec81

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
295
kolko vidim kod tebe su nnosači na reduktorima drugač izvedeni, drugačiji su blatobrani. Koje točno dimenzije čega trebaš? imaš moju sliku pa konkretno koji dio - poslikam i izmjerim sutra.
 

universal643

Član
Tu od
2 Lip 2011
Poruka
540
To sliku sam sa interneta uzeo ja imam isto otraga na svom trebam na reduktorima su nosači za španera lanci a ispod nosača su podloške dimenzije tih podloška
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Kaj ljudi nema niko takve španere da mi izmjeri podloške koliko su debele a idu svake strane 8 mm i dali se vide na reduktorima podloške hvala
podloška nema veze s tim da li bude španer naegnut u dignutom položaju ili spuštenom .
 

vladimirec81

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
295
Kad se spusti je bolje stegnuto zato kaj je lanac kopčani iznad bolcne (osi) di je poluga spajana na kučište. Nemre se to nikak riješiti s polugama. Kod vladimirca je obrnuta situacija, lanac je kopčani na konzolu ispod bolcne pa ga špana dok se poluga diže. Samo pitanje: dal je isto španal kod spuštanja i prije?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Napisal sam ti kaj da napraviš, pa me ne slušaš.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Zboraj veće rupe i pomakni nosač prema dolje.
 

Najnoviji postovi

Na vrh