• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

univerzal 445 dt

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,928
Ručnom mazalicom. Jedanput na godinu će biti dovoljno. Ulje u motoru zamijeniti svakih 150 sati. Kontrola ulja u getribi prilikom servisa isto kao i antifriza.
 

Lazar_94

Član
Tu od
25 Stu 2020
Poruka
148
Antifriz sam zamenio pre 10 dana, samo još da podmažem. Hvala Vam puno na pomoći, sutra ću pogledati gde se nalazi to sve za podmazivanje
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,577
Ako znaš francuski, mogu ti poslati upute.
 

Lazar_94

Član
Tu od
25 Stu 2020
Poruka
148
Uzeću da prevedem, ako vam nije problem posaljite mi. Ako imate jos nešto od toga isto bi mi dosta značilo, pošto tek učim o svemu tome
 

Lazar_94

Član
Tu od
25 Stu 2020
Poruka
148
Ekipa imam jedno pitanje. Kada upalim traktor i radi par minuta, kad ga ugasim i odmah okrenem kljuc upali odmah, a kad sacekam minut-dva malo teze upali, teze okrene. Do cega to moze biti? Jel alnaser ili nesto drugo?
 

Lazar_94

Član
Tu od
25 Stu 2020
Poruka
148
Pozdrav ljudi, sad nešto gledam pa sam hteo pitati jel se UTB 445 može nadograditi pa da bude sa obe vuče ili su ovi sa duplom vučom tako fabrički radjeni?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,577
Nemere.
Nisu odlijane rupe za izvode pogona, odnosno postoje 3 tipa kućišta mjenjača: za U, DT i DTC.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,577
DT ima kardan i diferencijal s lijeve strane, direktni pogon na kotače
DTC ima diferencijal u sredini s planetarnim reduktorima u kotačima, ručnu kočnicu u kutiji pogona.
Napiši u tražilici pa budeš videl slike i razliku.
 

Kusan78

Novi član
Tu od
30 Stu 2020
Poruka
3
ulja može biti koliko ga nasipaš , inače mi je ovo traktor od kolege 1982 godina nedavno ga kupio pa je to malo nejasno , dal ima tko podatke koliko ide ulja u mjenjač u 445dt
16 litara ulja ide
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,934
Ako ga nije od 2014 od kad je pitanje do sad natočil onda onda ga nebu ni sad točil
 

19Ivy97

Novi član
Tu od
28 Lis 2019
Poruka
12
Jedan bas izbacio za 8500e...pa kud su otisle cijene jaoo... Trenutno posjedujemo vec cca 18god utb-a 445 bez prvog pogona...ali dosla zelja za dupljakom..
 

Najnoviji postovi

Na vrh