• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

univerzal 445 dt

Draško

Dobro znana faca
Tu od
20 Sij 2012
Poruka
974
Imaš na njuškalu jednog kak kaže ZJ 4 cilindra 550 dtc, 87g. taj je bi kod mene od 87 do 2008 godine, traktor je u odličnom stanju, motor je zvijer, iso bi mozda ispod 9000€
 

19Ivy97

Novi član
Tu od
28 Lis 2019
Poruka
12
Moze pp za link ako nije problem...
Jos jedna molba... Koje su dimenzije guma straga i napred( da bi to bilo upareno)... Pogotovo za 445dt 86god
Koje su orginal dimenzije.. Hvala unaprijed
 

newTomo

Član
Tu od
25 Ožu 2011
Poruka
122
Ja imam 445dt (1978). Ovu jesen radio sam full generalnu, bojanje, akumulator, kvacilo, instalaciju i da ne pricam kaj sve ne. Ulaganje ziher 20 000kn. Pali na minus 5 bez grijaca. I svjestan sam da je to starudija, ali ne kuzim kako neki misle da ce kupit traktor da imalo nesto valja za 5000e. Iako je sve to 40 godina staro, trazi se da ima max 4000 sati. Mozda grijesim ali eto. Ako.je ista ulagano, te novce ne moze vrijediti. Ja svojega ne dam ispod 6500 nikako. Zapravo ako imate srece moze se nac, ali u vecini slucajeva potrebno je dosta ulagat
 
Posljednje uređivanje:

19Ivy97

Novi član
Tu od
28 Lis 2019
Poruka
12
Razumijem te u potpunosti... U 99% slucajeva treba odma ulagati u pocetku i to je bas problem kaj je kupovna cijena previsoka, i jos tvoja ulaganja.. Jer malo je takvih koji prodaju dobar jer traze drugi...
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,311
Nabavio sam konačno razvodnik za univerzala, moram složiti nosač i proba. Za sad bude spojen na postojeće izlaze dok ne složim kako treba.
 

Prilozi

  • DSC_9042.JPG
    DSC_9042.JPG
    32 KB · Pregleda: 26

19Ivy97

Novi član
Tu od
28 Lis 2019
Poruka
12
Ja isto u potrazi... Ajde pisite proizvođače kabina za utb, makar i tvornice... Nigde nemogu naci da se proizvode...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,387
Pitaj kod Hubzina za nove, mislim, slovačke.
Mehanika Orašje od rabljenih su ti najčešće.
 

19Ivy97

Novi član
Tu od
28 Lis 2019
Poruka
12
Nisam cuo za njega, sutra trazim kontakt... Hvala puno:))
A znam za orasje, imam trenutno, ali me smeta 'visok' prag te dosta uska vrata..
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,706
Znanac kupio 445 d. Traktor bio u lošem stanju jer nije održavan. Dotjerao ga picpic (cilindri, klipovi, brušena radilica i glava, ležajevi, ventili komplet, pumpa servisirana, hidraulika....)
Jućer u Bj kupio sat i "hidraulični" volan.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,387
I koliko je g. Ivo platil to zadovoljstvo?
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,413
Hebemti baksuz, mene za malog ursus traže 5000 kn za volan... Pucao bih si u koljeno najradije
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,311
Za ursusa ide puno više komponenti pa je zato i takva cijena pretpostavljam, da je ko za univerzala i ja bih kupio takav set.
 

teškar

Član
Tu od
12 Pro 2010
Poruka
945
Ručica za podizanje hidraulike mi se jako teško povlači, gotovo da se savija. Nigdje ne vidim nikakvu mazalicu. Kako si pomoći? Ima li netko popis svih komandi za 445DT ili upute za uporabu?
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,665
Nema tu nikakve mazalice. Nešto negdje zapinje kad tako teško ide.
Pogledaj izvana u tom djelu da nije kakav problem.
Popodne mogu poslikat cijeli sistem unutra kako izgleda.
 

Najnoviji postovi

Na vrh