• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Uređenje traktora-ozivljavanje starih strojeva

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,555
Krasan, krasan!

Želja mi je uz mog Didicu (C-355) imat i ovog malog prdavca
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ne nego 533 (jedino on)svaki put ostal u blatu pa ga Usro izvlačil .:(emo):
 

mata166

Novi član
Tu od
9 Pro 2015
Poruka
8
Preko nekoliko puta sam isao cupat susjeda koji ima 539 kad je osto u blatu :D
Cupal sam i zetora 5211 koji je osto u blatu sa sip40, a imt 542 ga nije mogo ni pomaknut :D:
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Što vi znate što je stroj taj prdavac jedva sebe vuče.
Šteta trebali su mu još koju tonu beskorisnog željeza potovariti.
 

mata166

Novi član
Tu od
9 Pro 2015
Poruka
8
Prijatelju, mozda i ne znam sta je stroj, ali s ovim traktorom radim od svoje 10. godine, sada imam 20. Ono sto znam je da ovaj traktor mene nikad nije iznevjerio, pali po najvecoj zimi bez problema, radim s njim sto god mi treba, za mene je stroj, ne mora i za tebe bit, jer svatko ima pravo na svoje misljenje. Bez ljutnje. Zivio!:(happy):
 

univerzal

Član
Tu od
25 Stu 2014
Poruka
312
Neznam kaj neki imaju protiv maloga ursusa pa ja kad sam bil klinac stari je 15 rali zemlje radil s njim to je sam išlo , sused z imt-om 539 zaglavil v šumi došel stari po njega da ga izvuče , ovaj još nije stigel deti imt-a u brzinu več ga je ursulan skup z prikolicom izvukel ...Kad got je trebal povuć neki teret nikad nas nije iznevjeril nema kaj taj malac more potegnut nema da nejde , tu se 539 more sakrit , imali samo ga 20 godina , znamo čemu pričam i to je moje mišljenje .
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Koje lovačke i što je bilo kad si se probudio izvukao još sigurno pola sela .
 

univerzal

Član
Tu od
25 Stu 2014
Poruka
312
Nebudem se spuštal na tvoj nivo drskosti i podbadanja al sam ono čisto informacijski da znaš , nebi se dobro provel da si mi malo bliže , i zamolio bi gospodu modetore da dečecu objasne kulturu , bonton a i pravila ponašanja na forumu , kad ga roditelji nisu mogli naučiti tome .. hvala , i moje isprike svim ostalima forumašima na ovome .
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,337
Najveća mana malog Ursusa je nedostatak trećeg cilindra :)
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,663
To svi vlasnici koji ih imaju kažu. Zato brzina manje i polako.
 

univerzal

Član
Tu od
25 Stu 2014
Poruka
312
Ma sve to stoji kaj velite dečki , al zakaj vređati traktora kak npr. (foru. mali) koji postoji više 30 godina i ljudi još rade s njim , mi smo nekad 15 rali s njim obrađivali i uz njega je bil stari steyer popularni žaba koji je imal 25 ks bil je prvi traktor u familiji , i sve se napravilo traktori su bili spori i to sve , al nije bilo to tak bitno kak je danas bitna brzina .
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
I ja imam 539,i radil sam s koleginim 335,i Ursan je bolji za potegnuti,to mogu reći. Malo je lijen,i teži na gasu,ali kad se zalaufa,samo ide...
 
E

el pibe

Guest
A kaj tu ima biti čudno.IMT je ipak samo kopija Masseya s time da su mu zaboravili puno toga ugraditi.Čak su izostavili i četvrti cilindar:icon_scratch:Ajmo to nazvati pokušaj da se napravi(prekopira)nekakav traktorček za silu kaj im je i uspjelo.Ali niš više,da se razmemo ko bu got kaj rekal i koval ga u zvijezde.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,337
I nedostatak hidrovolana ili bolje glave volana.
To se da jednostavno i relativno lako riješiti. Snagu ne baš tak jednostavno ni jeftino.
 

Najnoviji postovi

Na vrh