• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Uređenje traktora-ozivljavanje starih strojeva

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,381
vlasnik je rekao: "da bude k'o cura"
i bi tako; čist i miriše k'o cura
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Mogli ste mu još i gume opjeskariti pa da budu ko nove ..makar napraviti glanc pastom za cipele .

vaš velečasni
 

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,381
ma to bi bilo nešto najlakše, samo pošpricat deterdžentom kad sam prao felge pred farbanje, isprat vdom i gume bi se crnile, ali namjerno nisam jer bi bilo teško preseravanje da idem u toliku krajnost
 

milankrezner

Član
Tu od
26 Tra 2014
Poruka
155
ekipo htio bi ofarbati svoj imt 540 komplet, kakva boja mi terba za motor, znam da je siva al dali mora biti posebna jer se motor grije pa da se neljušti od temperature?
 

milankrezner

Član
Tu od
26 Tra 2014
Poruka
155
taj sam odgovor tražio kratko i jasno :icon_pidu:

kakve boje koristiti nitro ili uljane, mislio sam ga farbat sad kad budem imo vremena preko zime, ako se može preko zime uopče jer je hladno
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,615
Dvokomponentna 2/1 ako hočeš napraviti kak se spada.Ako imaš gde zakuriti da nateraš temperaturu u plus možeš farbati i po zimi
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,203
Dvokomponentna 2/1 ako hočeš napraviti kak se spada.Ako imaš gde zakuriti da nateraš temperaturu u plus možeš farbati i po zimi

Samo dvokomponentna igra kad se radi za sebe,i ako covjek hoce da to k necemu lici. Kad smo mi farbali zetora, bilo je hladno,i potrosili smo prikolicu drva u garazi,ali to se lako razlufta,vrata se stalno otvaraju i tesko se sušilo. Problem je i kod pranja dijelova jer se puuuno pere,a kad je vani snijeg i led,zeznuto je to. A imt-a smo farbali u sedmom mjesecu,i to je milina.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,615
U sedmom mjesecu su muhe problem ......

Kad je več tema aktivirana budem sad koji dan (čim uhvatim vremena) stavil par slika kak smo ja i kolega Željkokž obnovili njegov silo kombajn.
Teškom mukom, ali zatekel me na krivoj nozi nakon dugo nagovaranja :mur:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Bitno da je nagovaranje uspjelo a osim nagovaranja moje su zasluge vožnja kombaja do Muhača i natrag :icon_lol:
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,203
U sedmom mjesecu su muhe problem ......

Kad je več tema aktivirana budem sad koji dan (čim uhvatim vremena) stavil par slika kak smo ja i kolega Željkokž obnovili njegov silo kombajn.
Teškom mukom, ali zatekel me na krivoj nozi nakon dugo nagovaranja :mur:

hehe,ja s muhama nisam imal problema,ali dok stari dojde u kontrolu,i rukavom se očeše o friško ofarbanu haubu,i to cijelom dužinom,e to je vec druga prica... :)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,615
Ovo je naš Željac kupil i meni uvalil da mu malo obnovim.
Naravno, po noči ga je dopeljal hihihi















Ja neznam kak je ovo uopče radilo.
Taj dio me najviše namučil, onaj gornji lim je bil mačji kašalj

 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,663
Pa koliko znam da je Željkić rekel da kombajn nije uopče puno radil sam da je ofucan kak stara kokoš
 
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,615
Kak bi radil kad je bil sav pregažen i nije bil sposoban za bilo kakav posel.
Vjerujem da ga danas nebi bilo sram propeljati ga tvojim šorom, da mu poštelaš onaj šaraf :(giggle):
 

Najnoviji postovi

Na vrh