• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-335 MALI

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,047
Neznam jel ima kaj za malog u ZG kod onog Oficirovog.
Hubzin drži i uvozi, to znam, a ostali jel samo preprodaju ili .... zivkaj malo okolo pa usporedi cjene.
 

DavorB

Član
Tu od
18 Ruj 2014
Poruka
64
Zval sam u 4 dučana.

Idem u Agroprodaju, em su navodno karike ,leteči i garnitura brtvi orginal URSUS em je sve skupa jeftinije za 100-150 kuna od drugih.

Fala "oficir"-u za preporuku , dužan sam gemišt :icon_pidu:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,047
Muha priznaj bil si i ti koji put tam.:icon_jook:
Naravno da jesam, više puta

Zval sam u 4 dučana.

Idem u Agroprodaju, em su navodno karike ,leteči i garnitura brtvi orginal URSUS em je sve skupa jeftinije za 100-150 kuna od drugih.

Fala "oficir"-u za preporuku , dužan sam gemišt :icon_pidu:
Ja bi ipak radije zamjensko nego "orginal" Poljsko mada ako je stvarno orginal :icon_super:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Zval sam u 4 dučana.

Idem u Agroprodaju, em su navodno karike ,leteči i garnitura brtvi orginal URSUS em je sve skupa jeftinije za 100-150 kuna od drugih.

Fala "oficir"-u za preporuku , dužan sam gemišt :icon_pidu:

Nemaš frke,naš mali dučan ima sve za poljake i čehe.

Ako buš pazil na njega i redovno održaval,tebi bu još trajal dok si živ.

Savoris,poanta tome je kaj gazda nejde preko dva tri posrednika,nego ima uvoz djelova preko čeha i poljaka direktno,par firmi s kojima surađuju.
Recimo kirš ima super djelove,bar večinu,al su bezobrazno skupi.
Trgo agencija nema čega nema,al se tu onda najde svašta,al kaj je je jeftina je.
 

DavorB

Član
Tu od
18 Ruj 2014
Poruka
64
Naravno da jesam, više puta


Ja bi ipak radije zamjensko nego "orginal" Poljsko mada ako je stvarno orginal :icon_super:

Veli čovjek da je orginal, bum videl :(clap):

Poslal sam si tatu u nabavku, ..... kad se vrnem s posla onda idem u kontrolu kupljenog :(wait):, najviše me zanima kolko bu zazor sa novom karikom u cilindru.

Sutra vozim glavu na strojnu obradu, veli mi majstor da nek ne kupujem pojačane ventile jer će on zamjenit siceve i da mi bude tak bolje i kvalitetnije, valjda me nije nasanjkal samo da sebi više zaradi na obradi......:=-:


@oficir, nisam baš neki frik kaj se održavanja tiče ali dam mu bar osnovno kaj treba :D:

Pikiram već par godina na nešto veće pa bu medo u penziju i za neke lagane poslove bu ko puška.

Samo nisam još na čisto sam sa sobom kaj bi uzel, da je 360 4x4 nebi se razmišljal ni sekunde :D:
 
Posljednje uređivanje:

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,075
nta tome je kaj gazda nejde preko dva tri posrednika,nego ima uvoz djelova preko čeha i poljaka direktno,par firmi s kojima surađuju.
Recimo kirš ima super djelove,bar večinu,al su bezobrazno skupi.
Trgo agencija nema čega nema,al se tu onda najde svašta,al kaj je je jeftina je.

Aha , nisam znao kako to funkcioniše , moram i ja tako da nabavljam onda dijelove za ruske mašine , da se na bavim više ovim zamjenskim dijelovima :icon_pidu:

@DavorB , ajde kada ti stignu dijelovi slikaj ih i njihove ambalaže da pa da vidimo i taj original
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Neznam kakva je situacija u BiH al u HR za rusa teško do djelova,ovdje kod nas par ljudi vozi ruse i muku muče,rješavaju mnoge stvari kod tokara i voze dok se ne raspadnu,pa prelaze na druge marke.
Ursus,zetor,univerzal,imt...
Možda u rusiji al to bi morao osobno iči i rješit nabavu,al kolko se to isplati??
 

DavorB

Član
Tu od
18 Ruj 2014
Poruka
64
Aha , nisam znao kako to funkcioniše , moram i ja tako da nabavljam onda dijelove za ruske mašine , da se na bavim više ovim zamjenskim dijelovima :icon_pidu:

@DavorB , ajde kada ti stignu dijelovi slikaj ih i njihove ambalaže da pa da vidimo i taj original


Poslikat ću sve, :icon_thumright:
 

Bimbo

Član
Tu od
11 Velj 2009
Poruka
333
Neznam kakva je situacija u BiH al u HR za rusa teško do djelova,ovdje kod nas par ljudi vozi ruse i muku muče,rješavaju mnoge stvari kod tokara i voze dok se ne raspadnu,pa prelaze na druge marke.
Ursus,zetor,univerzal,imt...
Možda u rusiji al to bi morao osobno iči i rješit nabavu,al kolko se to isplati??

Kod mene ljudi koji imaju rusa idu u Novi Sad na najlon pijacu ima neki sve za rusa.
 

DavorB

Član
Tu od
18 Ruj 2014
Poruka
64
Davore nisam sumnjal,kolko penez je tata ostavil za sve?


imgupload


@zgzac, dućan je na kod križanja vukovarske i držićeve. Od autobusnog kolodvora na jugozapad preko vukovarske u naselju.
Utipkaj "agroprodaja zagreb" u google i pokaže ti kartu.
 

Tomo1987

Član
Tu od
4 Kol 2010
Poruka
616
Ulje i filter nije original, trgovac van podvalio. Hihi...
Kolko ispalo domačih novčića? Jel ste uzimali sklopove ili samo karike?


Sad tek vidio update slikicu..
 

DavorB

Član
Tu od
18 Ruj 2014
Poruka
64
Evo me iz radione, pripremil sam glavu za obradu, malo sam ju okupal u benzinu da nije baš masna.

Za vikend sklopim donji dio, računam da glava nebu gotova prije pon-ut, rekel mi je meštar da su u gužvi.




image hosting gif
 

ursus35

Član
Tu od
28 Pro 2012
Poruka
112
evo samo da se javimd da više neću davit sa svojim problemima oko urđe, mali je prodan :icon_sad:
 

Najnoviji postovi

Na vrh