• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-335 MALI

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
samo se vi zezajte kad savo svog napravi orat će ko ovaj,bez problema 3 brazde
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=BpUVYRxILUY[/YT]
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
HITNO
naime sutra sa svojim usrom idem vrtati rupe i zanima me jel mi kardan sporije vrti ako mi je mijenjač u leru ali među sporohodnim
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
moje skromno iskustvo mi kaže da nema veze u kojem je položaju reduktor mjenjača ako je ručica kardana u položaju ''direkt'' , odnosno preko motora
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
da, nema, evo danas sam izbušio 600 i koju rupu od 9 do 3, zadovoljan sam s obzirom na tvrdoču zemlje, plašio sam se da me hidraulik ne krene hebati ali sve je bilo super, nadam se da če i sutra isto tako, e da ne zaboravim- jutros mu nalijem vruču vodu i pustim da se ugrije i zapalio na gumb
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
da, nema, evo danas sam izbušio 600 i koju rupu od 9 do 3, zadovoljan sam s obzirom na tvrdoču zemlje, plašio sam se da me hidraulik ne krene hebati ali sve je bilo super, nadam se da če i sutra isto tako, e da ne zaboravim- jutros mu nalijem vruču vodu i pustim da se ugrije i zapalio na gumb

Po takvoj zimi bušiš rupe i sadiš što ako smijem pitati?
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
evo i moj izvještaj
ursuz je rasklopljen na pola , na lameli su ocvikane one nitne koje drže srce lamele za njeno tijelo na kojem su ferode
i ferode su u jadnom stanju tako da na njega ide nova lamela dok se ode i nabavi

podigli smo i poklopac hidraulike , tu za mene ima mnogo nepoznatih ali da krenemo redom
pumpa gdje se sastaje sa usisnim filterom je najvjerovatnije vukla vazduh , znači ona gumica koja se nalazi na tom sastavu mi djeluje veoma jadno

sama pumpa kao pumpa mi takodje izgleda kao da bi je trabalo otvoriti i prekontrolisati , vjerovatno su semerinzi otišli i offsajd

što se tiče ''kocke'' , nju sam izvadio i gledam je kao mačak u kobasicu , razmišljam da je spojim na neki drugi hidraulični sistem ili možda čak i kompresor da bi prekontrolisao njen rad koliko je to moguće u ovoj poziciji

nikako mi se ne svidjaju ovakvi hidraulični sistemi koji nemaju pristup pojedinačnim komponetama u toku rada :mad:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
Po takvoj zimi bušiš rupe i sadiš što ako smijem pitati?

3000 komada divljih trešnji.....to če mi biti lijepa penzija:gitarist:
samo da spomenem kako mi je naa usri puko granični lanac pa sam razdero gumu i sad molim bog da mi izdrži do nedilje, sflilo mi ulja u getribi pa sam nadotko jer mi teško diže svrdlo....kd sm natočio ulje zacviko mi u brzini:evil: i napokon sve riješim kad eto mraka:cry:
 
Posljednje uređivanje:

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
čovjeće, unamil buš trešnje pticama i kao penzić ubiral lovu:gitarist::gitarist:? ili za drvo?

Ovaj tvoj 335 je kramp, moj je bolji, ne šteka, ne fali ulja, ali... stoji... :gitarist::gitarist::gitarist:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
točno si rekao moj je "kramp" a znamo svi di se kramp koristi- tamo di šminkeri ne mogu:butthead:
je3dnog divnog dana če to biti puno kubik stolarskog drvet, ako ne za mog života netko če se več sijetiti mog imena kad če dobiti novce
zašto stoji
 

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
Ili ima dušu ptice selice-pa se vrača s prolječem...valjda je v prošlom životu bil lastavica a ne medvjed.
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Ajd karabaja ubaci koju sliku od novog nasada!

ti strojevi su tu da rade i zarade eee sad čiji je bolji lošiji . . .
Dalo se bi o tome....
Nabolje da muhaničar raskopa jednog i drugog pa izmjeri lagere pikse i ostalo kaj se da izmjeriti.Da svoju stručnu procjenu i to je to.
Nakon toga oba u kutiju i na vagu.
I onda idemo svi skup to zapiti:partyman::partyman::partyman::partyman:

Evo mog novog projekta.Nema više hladne guzice jer se improvizirani jastučić zmaknil.
Sic je dobil novu oblogu!

Slika0327.jpg
 
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
Ajd karabaja ubaci koju sliku od novog nasada!

ti strojevi su tu da rade i zarade eee sad čiji je bolji lošiji . . .
Dalo se bi o tome....
Nabolje da muhaničar raskopa jednog i drugog pa izmjeri lagere pikse i ostalo kaj se da izmjeriti.Da svoju stručnu procjenu i to je to.
Nakon toga oba u kutiju i na vagu.
I onda idemo svi skup to zapiti:partyman::partyman::partyman::partyman:

Evo mog novog projekta.Nema više hladne guzice jer se improvizirani jastučić zmaknil.
Sic je dobil novu oblogu!
A ne ne, fala lepo. Vi se lepo pokopčajte (ko i ostala večina bedakov), a imate i za kaj, pa ih uspoređivajte do mile volje :rolfer:

Nego gde je kabina?
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
budem bacio slike sutra, danas sam sliko ali se očito obrisale, bio mi bager i poravnavo i vadio panjeve....usro je kod vulkanizera i sutra je guma gotova...opet mi zacviko u prvoj...možda mu je bio šok jer sam mu zvizno 10 l hipenola pa se nije snašao...moji grijači sistem vruče vode uspiješno pokreče medeka svako jutro:gitarist:
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
budem bacio slike sutra, danas sam sliko ali se očito obrisale, bio mi bager i poravnavo i vadio panjeve....usro je kod vulkanizera i sutra je guma gotova...opet mi zacviko u prvoj...možda mu je bio šok jer sam mu zvizno 10 l hipenola pa se nije snašao...moji grijači sistem vruče vode uspiješno pokreče medeka svako jutro:gitarist:

To znači da svaki dan točiš vodu iz njega na večer? + iz glave?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
To znači da svaki dan točiš vodu iz njega na večer? + iz glave?
To bu tak išlo dok ja jedan dan (pardon noč) mrazek ne zajebe..... Onda bu se kroz dan sama spustila i onda stvarno pe na vagu.....
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
A ne ne, fala lepo. Vi se lepo pokopčajte (ko i ostala večina bedakov), a imate i za kaj, pa ih uspoređivajte do mile volje :rolfer:

Nego gde je kabina?

ma ima i najpouzdaniji sistem za provjeru ''čiji je veći , pardon bolji''

ispustite iz obojice ulje pa pun gas,gabu pive i roštilj pa čekajte koji će prije da se ugasi
onaj koji duže izdrži garantovano je bolji :lol::partyman::rolfer:
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Ja sam pak čul priču od "starih" majstora da ako je bolje pohaban da bude duže izdržal bez ulja.Da ostaje više ulja u lagerima ak su više istrošeni i ne "cvika" tak...
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
ma ima i najpouzdaniji sistem za provjeru ''čiji je veći , pardon bolji''

ispustite iz obojice ulje pa pun gas,gabu pive i roštilj pa čekajte koji će prije da se ugasi
onaj koji duže izdrži garantovano je bolji :lol::partyman::rolfer:
savo mislio sam da si malo ozbiljniji:supris:
ajde ti to napravi na šurinom pa da znamo koliko može "novi" motor izdržati tako da ja i mrgič znamo usporediti vremena pa da imamo neku statistiku:partyman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh