• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-335 MALI

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Nadamo se da su zubi di im je mesto!
Kad potegnem rucku na vitlu radi do određenog otpora i onda koda hoče cimnut a nejde kad probaš tak več pu onda daje dimne signale s poklopca di se štela.

Prva ručica od naprijde je za pumpu druga za kardan!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,328
Kad buš rastepal poslikaj kvačilo da ti pojasnim kak se štela.
Imaju dve vrste kvačila.
Možda si ga samo preštelal pa je nabrzaka spalil lamelu
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
E pa možda je i tak...
Kak sam več napisal imam sad posla još za kojeg netreba kardanska i onda ide napola.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,328
Poklopac sa strane možeš skinuti u poluvremenu i baciti oko jel ima 3 capice ili 6 capica.
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Bilo ih je šest!
100_9987.jpg

Sad kaj je ostalo od toga???
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,328
Tu na slici ti na tri fale opruge.
Kad rastepeš onda buš videl kakvo je vreme. Za sad možeš jedino malo popustiti matice i time dobiti veči predpritisak.
 

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
Grrrrrrrrr! Vražiji hidraulik!:cry: Opet neće dignut teži teret,pa ja se budem ranio! Simptomi su da i na leru i pod većim gasom diže jednako poluge! Na šta to upućuje? Jel to vražji regulator?:?:
Danas sam ga sastavil,mijenjo sam iglice na osovinama u mjenjaču....ali nije htio ni prije rastavljanja teži teret dizat
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
I ja sam danas trijepao oko šurakovog ursuza i nisam ništa našao kao mogući kvar , mora se motor rastavljati jer sada smnjam u to da radilica nije u dva komada
negdje nešto napravi neki čudan otpor , nemože se definisati , zeznut slučaj uglavnom
 

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
ja baš gruntam...garant sam precviko neku gumicu kad sam stavljao nove u regulator.... i sad prilikom većeg napora,propušta ulje....
 

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
jel ima netko sliku rasporeda polužja unutar poklopca hidraulike,slučajno.... Ja sam pak nešt zmrdal.... sad kad malo povučem ručicu za dizanje,mam ide do kraja,ak ju nevratim nazad prema dolje....... I tak prema dolje..... sad ga nemrem ulovit........
 

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
striček muhaničar,najljepša ti dala! Naravno da pomaže,sad vidim di sam fulal! ona polugica od "finog" hidraulika....nju sam stavil pitaj boga kam...:prayer::prayer:

Evo link do slika,da nestavljam individualno... Slike raskoljenog bogačkog Medveda i zamjena iglica na osovinama

http://postimage.org/gallery/52zh4xg/

Samo jedna mračna za sebe...

DSC00295.jpg
 
Posljednje uređivanje:

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Joj kad vidim tu sliku poklopca hidroulike
muka mi dojde:drinkers::drinkers::drinkers:
 

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
Joj kad vidim tu sliku poklopca hidroulike
muka mi dojde:drinkers::drinkers::drinkers:
Ja sam izgleda već sve šarafe pohebal...kolko puta sam ga skidal.... I sad bum opet... sad sve radi,diže i ostalo,al nisam stavio brtvu :mrgreen:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,328
Toga ti ni nereba. Ionak buš ju podrapal kad buš poklopac metal gore
 

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
Toga ti ni nereba. Ionak buš ju podrapal kad buš poklopac metal gore
Bome da,kad je napravljena od nekakvog...neznam šta je to...papir iz bilježnice...:shock:
Zat i vredi 16 kn,kod nas....
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,328
Prvo ga zaljepi za kučište diferencijala i ostavi da odstoji par sati, a onda s poklopčićem gore ;)
 

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
Prvo ga zaljepi za kučište diferencijala i ostavi da odstoji par sati, a onda s poklopčićem gore ;)
Silikon bu nadomjestak za brtvu! bez njega ništ! Idemo za delom,marva kriči!:madmana:
 
Na vrh