• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-335 MALI

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
A koliko ima toga ulja u karteru, da ga nema možda previše, da ga nije pomješalo s vodom ili naftom??
 

ursus35

Član
Tu od
28 Pro 2012
Poruka
112
i ne prima gas odmah kad pritisnem paučicu nego mu treba par sekundi, jel to nešto povezano ili???
hvala
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,334
Jel se možda malo prehladil ovu zimu (bil bez antifriza)
 

ursus35

Član
Tu od
28 Pro 2012
Poruka
112
na motoru navodno nije ništa rađeno
Muhanicar: po zimi ispuštam vodu i sipam vruću kad ga palim
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,334
Zato i pali :partyman: ali da ti možda nije koji put ostalo?

Gle, da mi ne duljimo.
Ako tak jako baca na mjerač onda mora i na čep gore na poklopcu ventila puhati belo bez da ga skidaš dole.
Kad ti izvadiš mjerač van on šprica ulje i to je normalno, ali ako ga sam ne baca van onda to teraj dalje. Nije mu ništ ;)
 

ursus35

Član
Tu od
28 Pro 2012
Poruka
112
ne baca ništa na čepu gore, danas je bio čovjek gledat traktor (namjeravam ga prodati) i prvo je rekao da nešto nije u redu kad ne prima gas, a poslje je izvukao mjerač i imao je što vidjeti. Ulje ga je poprskalo :D on kaže da je to zbog karika iako ja mislim da to ne može biti do toga. zvat ću susjeda, on ima takav isti pa ću vidjeti s njim.
hvala ti na odgovorima muhanicar ;)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,334
I nek ga je budalu :partyman::partyman:
On je to samo negde čul da se tak vidi jel makina puše, a pojma o tome nema.
trebal si mu ga pripaliti i reči nek primi za propeler da pogleda jel vodena pumpa ima lufta ;)
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Vidi i klipove kakvi su , a ako već dižeš glavu onda bar makar minimalno ušlajfaj ventile ako u njima još ima života
 

ursus35

Član
Tu od
28 Pro 2012
Poruka
112
danas se radilo :)
klipovi su odlični, cilindar također, leteći ležajevi su dosta dobri :supz:
jedino su karike bile loše. ulje u motoru se ne može nazvat uljem jer je izgubilo sva svojstva ulja, tko zna kada je zadnji puta promjenjeno :confused:
uhvatio nas je mrak tako da sutra sipamo ulje i palimo :) :weedman:
 

Prilozi

  • Fotografija0363.jpg
    Fotografija0363.jpg
    50.8 KB · Pregleda: 720
  • Fotografija0367.jpg
    Fotografija0367.jpg
    45.4 KB · Pregleda: 340
  • Fotografija0366.jpg
    Fotografija0366.jpg
    36.2 KB · Pregleda: 468

Najnoviji postovi

Na vrh