• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-335 MALI

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,334
Zato jer su potonuli u glavu, a trebali bi viriti van.

Šteta kaj nisi malo opral klip, mislim da i na njemu vidim nedostatke :scratch
 

ursus35

Član
Tu od
28 Pro 2012
Poruka
112
ma oprao sam sve ali nisam slikao oprano jer nisam imao vremena, majstor je rekao da su klipovi jako dobri, jedino što sam primjetio je to da je bilo malo gari na gornjem djelu klipa pa smo to lagano očistili
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Zato jer su potonuli u glavu, a trebali bi viriti van.

Šteta kaj nisi malo opral klip, mislim da i na njemu vidim nedostatke :scratch

Tačno tako , ako se dobro sjećam moraju da budu stariji od glave 1.9-2.2mm , e sad , nisam siguran jeli samo jedan ili oba :confused:
 

ursus35

Član
Tu od
28 Pro 2012
Poruka
112
danas upalili traktor, odradio u leru 4-5 sati, poslje sam ga vozio ali samo na pola gasa jer je majstor rekao da ne dajem gas do daske odmah. malo manje baca crni dim ali još uvijek to nije ursus kakav bi trebao biti :cry:
morat ćemo klipove nove, brusit glavu, i sve ostalo. stvarno nemam sreće s tim traktorom :(
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Pa dobro , mislio si da si pametniji od propalih ventila :rolfer:
 

Žuti org

Član
Tu od
19 Svi 2012
Poruka
232
danas upalili traktor, odradio u leru 4-5 sati, poslje sam ga vozio ali samo na pola gasa jer je majstor rekao da ne dajem gas do daske odmah. malo manje baca crni dim ali još uvijek to nije ursus kakav bi trebao biti :cry:
morat ćemo klipove nove, brusit glavu, i sve ostalo. stvarno nemam sreće s tim traktorom :(

mjenjaj i stubline već kad ga raskopaš nisu neka cifra i mjenjaj majstora
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
A možda je majstoru naloženo da samo zamijeni karike i gotovo , ja uvijek vežem konja gdje gazda veli i ne postavljam suvišna pitanja
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Ih, to kad gazda kaže a kuži se ko mara u krivi ku... nema ništa gore. Il kak valja il nikak.
Nabaciš nove karike na poderane stubline, loše klipove, nesređenu glavu i stare leteće. Normalno da nevalja a posla si napraviš samo malo manje nego da se radi kako treba.
Em taj ursus ima samo 2 klipa, em jeftino, znači da ga ***** nemože jeftinije se srediti traktor. Komplet brvljenje, 2 sklopa, 4 ventila, ležajevi, 2 dizne, prst u uho a noga na gas i nema da neide.
 

jandric200

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
593
KOLIKO POSLA OKO RASTAVLJANJA I SASTAVLJANJA MOTORA I OPET NIŠTA . DJELOVI ZA URSUSA JAKO JEFTINI , ČOVJEK VRAĆA STARE DJELOVE , GDJE JE TAJ MAJSTOR ZAVRŠIO ŠKOLU , MOŽDA JE SANJO DA JE MEHANIČAR PA SE UHVATIO POSLA.:partyman::madmana:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Pa dobro nije to valjda razlog tome da ''galamiš''

Neki motori (jeftinjaci najčešće) su mi radili perfektno sastavljeni onako bez veze a mene na vladimircu zeza motor i dalje iako sam mu sve živo novo stavio i uradio ali on opet neće pa neće
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,334
Za malog medu je kvalitetni sklop skuplji nego za Zekana ;)
 

wendettooo

Član
Tu od
21 Lis 2012
Poruka
52
pozz ljudi! imam ursusa 335 78 god,mjenjao ulje u mjenjacu i hidraulici i od tada traktor slabije vuce,nema snage(u 4 ide kako je i isao na uzbrdicu,a u 5 i 6 brzini nikako.prije u petoj bez svake brige na uzbrdicu a sad ga moram saltat u cetvrtu)!!! ne znam dali je ikad ulje bilo mjenjano ili nekad davno.stavio sam hipenol 90.
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
pozz ljudi! imam ursusa 335 78 god,mjenjao ulje u mjenjacu i hidraulici i od tada traktor slabije vuce,nema snage(u 4 ide kako je i isao na uzbrdicu,a u 5 i 6 brzini nikako.prije u petoj bez svake brige na uzbrdicu a sad ga moram saltat u cetvrtu)!!! ne znam dali je ikad ulje bilo mjenjano ili nekad davno.stavio sam hipenol 90.

Izgleda da na tom traktoru curi semering spojnicke osovine.Masti lamelu.
 

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
Gdje 335 ima , i dali ima ,utisnut broj šasije ja sam pronašel jedino na onoj AL- pločici z desne strane mjenjača- kod papuča kočnica. Treba mi za tehnički pregled. 81 godina je.
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
Izgleda da na tom traktoru curi semering spojnicke osovine.Masti lamelu.

on kaze da nema snage ko sto je imao. da je pre izlazio uzbrdo 5-6 a sad nemoze. da prokliza lamela motor bi imao snagu . nesto ovde nije doreceno. mora nam objasniti dali motor u 5-6 gubi snagu to jes obrtaji motora uzbrdo padaju pod opterecenjem , ili motor zadrzava obrtaje ali gubi brzinu sto se manifestuje proklizavanjem lamele. nemoguce je da ulje napravi toliki otpor da gubi snagu pa cak i da ga je vise nasuo u menjac. postoji mogucnost posto je novo ulje i ima pravi viskozitet i ako je prilicno hladno bilo napolju da malo utice na gubljenje snage u najbrzim prenosima . staro je mozda izgubilo skroz viskozitet ili ko zna kakvo je pre nasuto pa nije pravilo toliki otpor . vendetto moras bolje objasniti sta je u pitanju da li ti motor gubi snagu u 5-6 ili motor ima snagu ali ti brzina drasticno pada u 5-6 uzbrdo a motor ima pune obrtaje i snagu
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh