• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-335 MALI

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
ININ HIPENOL !
Pakiranje po 4 l, a cijena karnistra 74 kn !
Danas sam ih zval !!

To je super cjena i idem si uzet za sunke bil bi red im promjenit ulje jer nikad u 25god nije mjenjano!
Taj ducan je kad bi isel iz gorice poslje domovinskog mosta 1km desno na glavnoj cesti?
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Da tak je ! Prodjes kruzni tok na izlazu s mosta i s desne strane je firma INA MAZIVA, ili samo MAZIVA !!?!! Al to je to !! Rade do 13 00 ! Evo ti broj pa ih nazovi prije dawja ne ispadnem kaj kriv ako nekaj ne valja u informaciji ! 2412 321 .
Meni je cak i neki inzinjer, voditelj tehnologije, rekel koje ulje trebam za svoj traktor !!
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Da tak je ! Prodjes kruzni tok na izlazu s mosta i s desne strane je firma INA MAZIVA, ili samo MAZIVA !!?!! Al to je to !! Rade do 13 00 ! Evo ti broj pa ih nazovi prije dawja ne ispadnem kaj kriv ako nekaj ne valja u informaciji ! 2412 321 .
Meni je cak i neki inzinjer, voditelj tehnologije, rekel koje ulje trebam za svoj traktor !!

I kaj veli koje ulje u motor a koje u getribu?
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Nisam pital za motor ! Muhanicar je mapisal da. je Super 5 OK. ! Ja sam skucajno umjesto Supera kupil Deltu 5 i to sam stavil ! Valjda bu OK ? Ipak je Delta neka j bolja !!? Po knjizi ide neki SUPER HD S-1
 

lipic

Član
Tu od
20 Svi 2012
Poruka
103
bok jesi mjenjal nedavno to ulje? Kad ti se to njcesce to dogada kad duze radis ili u voznji svaki put?

ma ulje je novo,hipenol 90 i to točno litru u svaki reduktor,curi mi kad se duže vozim,lani sam mjenjao komplet semeringe na zadnjem kraju sve je bilo raskopano,oprano i složeno,stavljeno novo ulje,nije mi problem kaj curi ali mi zamasti zadnje felge sa unutarnje strane.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
ma ulje je novo,hipenol 90 i to točno litru u svaki reduktor,curi mi kad se duže vozim,lani sam mjenjao komplet semeringe na zadnjem kraju sve je bilo raskopano,oprano i složeno,stavljeno novo ulje,nije mi problem kaj curi ali mi zamasti zadnje felge sa unutarnje strane.

Da i meni bi to islo na zivce te rupice su odusak i da ak je visak baci van.
Onda niste nekaj dobro slozili. Dal je bil kakav pleh rg unutarnje strane ispod tog sarafa koji bi stitil da ne sprica ulje po toj rupici ili je u toj rupici neka kuglica bila koja bi sprecavala lagano izlazenje ulja a opet bi zrak mogel van ili unutra pa vam je mozda ispala .
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Ja i dalje stojim kod svoje tvrdnje - AK NE CURI NIGDJE DOLJE, A IMA GA DO MJERACA ... DOBRO JE:(hi):
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
TOCNO !! Mozda MUHANICAR ima odgovor !??!!
Al .... nemre sve biti savrseno..... bilo bi prejednostavno.... po cemu bi serafili i zbog cega ovdje pisali :)
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
TOCNO !! Mozda MUHANICAR ima odgovor !??!!
Al .... nemre sve biti savrseno..... bilo bi prejednostavno.... po cemu bi serafili i zbog cega ovdje pisali :)

Stavit umjesto supljeg sarafa obicni normalni.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Ne, jer onda je zatvoreni sistem pa semeringi nastradaju

TOCNO !! NE MJENJAJ SERAFE !!! NISU BADAVA TVORNICKI SUPLJI !!! Prestalo bu to s vremenom, a felge bus opral.... ko i ja ...
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
TOCNO !! NE MJENJAJ SERAFE !!! NISU BADAVA TVORNICKI SUPLJI !!! Prestalo bu to s vremenom, a felge bus opral.... ko i ja ...

Gle zakaj na zetoru ne odu semerinzi a potpuno su zatvoreni?
I da od cega bi se unutra stvoril tak visoki tlak da semering popusti?
 

mariop

Član
Tu od
14 Kol 2011
Poruka
124
Mi smo to riješili tak da je na šaraf nalotan komadić bakrene cijevi a na nju je nataknut komad crijeva pa ulje ne curi po felgi nego dole kod kuke
A samim time i manja količina ulja izlazi van...:smile:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Mi smo to riješili tak da je na šaraf nalotan komadić bakrene cijevi a na nju je nataknut komad crijeva pa ulje ne curi po felgi nego dole kod kuke
A samim time i manja količina ulja izlazi van...:smile:

Pa od kud visak ulja kak stalno slini to nekaj fakat ne stima!

Mi smo to riješili tak da je na šaraf nalotan komadić bakrene cijevi a na nju je nataknut komad crijeva pa ulje ne curi po felgi nego dole kod kuke
A samim time i manja količina ulja izlazi van...:smile:

Cekaj pa do kud naljevate to ulje i kolko ga ide unutra?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
ZA NEVJEROVAT LJUDI !!!!!!!!!!
Jucer dobijem informaciju za Hipenol, koju sam rado stavio ovdje da svi koji trebaju jeftinije prodju, A SAD ZOVEM DIREKT U TRGOVINU DA IH PITAM JEL IMAJU KOLICINU KOJA MI TREBA I ..... ONI POJMA NEMAJU ZA HIPENOL GTX90, ZA CIJENU OD 74 KN ..... ZA IZLUDIT !!!! JUCER JEDNO, DANAS DRUGO :icon_madu: :icon_madu: :icon_madu:
Isprike svima koji su nasjeli na moju dezinformciju !!!!!! :s:
 
Posljednje uređivanje:

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
ZA NEVJEROVAT LJUDI !!!!!!!!!!
Jucer dobijem informaciju za Hipenol, koju sam rado stavio ovdje da svi koji trebaju jeftinije prodju, A SAD ZOVEM DIREKT U TRGOVINU DA IH PITAM JEL IMAJU KOLICINU KOJA MI TREBA I ..... ONI POJMA NEMAJU ZA HIPENOL GTX90, ZA CIJENU OD 74 KN ..... ZA IZLUDIT !!!! JUCER JEDNO, DANAS DRUGO :icon_madu: :icon_madu: :icon_madu:
Isprike svima koji su nasjeli na moju dezinformciju !!!!!! :s:

Pa bilo mi je malo prejeftino jer mi je rekel covjek u poljostroju da je 4l hipenola oko sto kuna.
A transhidrol je jos kratko na akciji 10l po 225kn.
 

lipic

Član
Tu od
20 Svi 2012
Poruka
103
Pa od kud visak ulja kak stalno slini to nekaj fakat ne stima!



Cekaj pa do kud naljevate to ulje i kolko ga ide unutra?

ulje se naljeva do razine onog bočnog šerafa na unutarnjoj strani reduktora,stane točno litra.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
ulje se naljeva do razine onog bočnog šerafa na unutarnjoj strani reduktora,stane točno litra.

Tako je,pa kak onda baca van na gornji saraf?
Koje si ulje del unutra i kad ste ga mjenjali?
 

Najnoviji postovi

Na vrh