• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-335 MALI

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Nisam pital za motor ! Muhanicar je mapisal da. je Super 5 OK. ! Ja sam skucajno umjesto Supera kupil Deltu 5 i to sam stavil ! Valjda bu OK ? Ipak je Delta neka j bolja !!? Po knjizi ide neki SUPER HD S-1

Delta 5 nije za te motore koji trpe velika naprezanja to je za benzinske motore inace,trosil ti ga bude ko lud poslje 50 sati rada.
Ina super 5 i super turbo su bas za dieselske motore sa velikim opterecenjima i otezanim uvjetima rada.
Delta je malo skuplja a ali nije za takav motor.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Prihvaćam sugestiju, al za sad je tak kak je... Delta je nutra pa bum videl kak se bu ponašalo sve skupa !?
Ak nebu dobro - PE VAN :icon_wink:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Prihvaćam sugestiju, al za sad je tak kak je... Delta je nutra pa bum videl kak se bu ponašalo sve skupa !?
Ak nebu dobro - PE VAN :icon_wink:

Ma gle bolje bilo kakvo novo nego dobro koje nije mjenjano nikad.
Samo prati kod opterecenja kak dimi ak dimi vise nego prije onda ga zdere i pazi mu na razinu cesce.
Pa negdje najesen pukni super 5 ili jos bolje super turbo i nebu frke.
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
I meni tu baca ulje.Unutra je hipinol90 kak i u getribi. Nije me todo sad brinulo previše jer nije neka količina, nekad pogledam i nasipam do šrafa i dalje gas :cool2:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,334
Ima dole čep za ispust.
Spustite ga van i više nebu bacalo :icon_rofl:
 

Bimbo

Član
Tu od
11 Velj 2009
Poruka
333
I meni tu baca ulje.Unutra je hipinol90 kak i u getribi. Nije me todo sad brinulo previše jer nije neka količina, nekad pogledam i nasipam do šrafa i dalje gas :cool2:

kodmene u tim rupicama ima kao neka vata i ne curi ništa sad dali je to orginal ili je neko prije mene uguro neznam ali nisam primjetio da mu smeta
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
JE DA ... SLAŽEM SE !! KOLIKO ZAVRZLAME OKO JEDNE OBIČNE MALE RUPICE..:(wasntme):

Ma nekaj je unutra u sarafu bilo vjerojatno neki filc koji je s godinama strujl ili ga je ulje pojelo, stavite komadic spuzve ili vatu i nebu bacalo ulje van a zrak moze unutra van.:icon_wink:
 

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
JE DA ... SLAŽEM SE !! KOLIKO ZAVRZLAME OKO JEDNE OBIČNE MALE RUPICE..:(wasntme):

Pa rupa je najvažnija stvar v životu , sve se vrti oko rupe ...v rupi sve počinje i se v rupi završava...
 

lipic

Član
Tu od
20 Svi 2012
Poruka
103
Ma nekaj je unutra u sarafu bilo vjerojatno neki filc koji je s godinama strujl ili ga je ulje pojelo, stavite komadic spuzve ili vatu i nebu bacalo ulje van a zrak moze unutra van.:icon_wink:

mislim da niš od toga,ta vata ili spužva u kombinaciji sa uljem napravi čep i onda ni zrak ne može van
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
A onda nis nek slini ti ga operi kad se nakupi i nadoljevaj ulje a kaj drugo?
 

vendelin73

Novi član
Tu od
1 Ožu 2013
Poruka
12
Poštovanje gospodo forumaši, a ujedno i vlasnici malog Mede. S obzirom da sam nov na forumu i vlasnik Mede 335, nemojte zamjerit na greškama pri pisanju, iako redovito čitam vaša iskustva i znanja oko Mede. Poseban pozdrav muhaničaru koji očito ima ogromno iskustvo i znanje oko poznavanja Mede i njegovih problema. Lijep pozdrav.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,334
Dobro došel.
Ako buš kaj trebal i ako bumo mogli, nije problem.
 

vendelin73

Novi član
Tu od
1 Ožu 2013
Poruka
12
Hvala na pomoći. Baš sam za vrijeme ovog snijega kod nas u Gorskom kotaru sređival hidrauliku, bosch pumpu, uloške dizni, glavu i ventile. Stavil granu sa grijaćaim i naravno preradu umijestu termostata. Čini mi se bolje riješenje od termostata. Bumo vidli kad počnu radovi. Sad samo čistim snijeg. Kakva su tvoja iskustva sa preradom umjesto termostata muhanicaru.
Hvala
 

Najnoviji postovi

Na vrh