• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-335 MALI

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
to sam i ja mislio... i sad sam dobio par istih odgovora od različitih ljudi,znači..idemo na manju cevku... naime.. na ler gasu,nema dovoljno snage za podić nešto teže,ali čim dodaš skroz malo gasa,diže ko iz dućana.. znači da je protok
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,059
Niš ne gubiš debljom cijevi. Smanjuješ brzinu strujanja, a time i otpor.
Prije bi rekel da ti razvodnik (i/ili pumpa) propušta.
 

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
aha.. znači ipak je to ta "vrhunska kvaliteta" novih pumpi... naravno,ništa nije isključeno... ma..nebitno...radi,....a sad kak...nije važno,za cirkulara nosit i vrtet bu dobar
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,304
Mislil sam onak, ali ...
Ja bum pital Puknutog, za njega sam siguran da zna.
 

Notturno

Novi član
Tu od
18 Velj 2014
Poruka
5
Susjed kupio ursus c335 problem je hidraulika spusta i dize (stuca ) ima ko iskustva s tim ? unaprijed Hvala na odgovorima
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Prvo nek procisti filtere i procistac. provjeri nivo ulja pa tek dalje onda na pumpu i gumice ...
 

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
a to... mogući razlozio su ti kod njih,ili manžete na klipu... ili , u razvodniku,istrošenost kuglica u ventilićima,ili šta je kod mene bilo,dosjed za kuglicu na ventiliću... ako dok ga ugasiš padnu poluge do kraja kroz kratko vrijeme,onda su najvjerojatnije manžete..ako ne padaju baš..onda je razvodnik
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Samo da napišem...

Propuštao je vodu na gumicama cilindara.

No dok je majstor raspravil motor imal je kaj i za videti...od generalke je samo det jedan novi klip i set karika, te samo leteći ležajevi....znači, punica je prevarena, moje slutnje su se obistinile.

Sad tek budemo delali generalku!!!!

I da, koji je to kreten od majstora da na poderane čahure klipnjača more vratiti novi klip i bolclin, neverovatno kakovg sve ološa od ljudi ima, prokleti bili smradovi!!
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
To su jeftini dijelovi pa ako na njima špara (vara mušterije) pa kud ide ovaj svijet nekad je zvanje majstor nosilo i ČAST !!!!
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
@sanana . . . Odes kod tog bandita, pitas ga koliko bi te kostala generalka na "tvom" 335 ??! I kad ti veli cifru, pitas ga jel za te novce prava generalka, il onakva kakvu je napQavil na 335 tvoje punice . . .
Pa bus videl kak bu farbu mjenjal . . .
 

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
PA kaj taj bedak misli zašparat zase ak nije napravil ful generalku bez br
ušenja radilice svi komplet orginalni djelovi su 100 eura -to mora da je neki bedak ,,deni mu ime i prezime ja bi rado s takvim popričal ,,,majmun ak treba 100 eura reci bum ti dal ,,,al nemoj to delat ,,idiot ,,mene to ra,,,,e da bi ga rajši dobil v ruke neg sam vlasnik pa ne slaže JOHN DEERE,,KRETEN!mada ni tam nesme ništ krivo ,napravit...daj mu ime,,
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,304
Tužna priča ..... dobar glas daleko se čuje, loš ....... zajebo je sebe.

Šanana, kolko je ta generalka kod njega koštala, ako znaš?
 

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,381
od proljetos u dva motora sam zatekao budalaštine, u jednom klip bez uljne karike, u drugom klip i kompresione karike prva specijala a uljna standard; oba su naravno remontovani motori a meni su došli da ih malo "naštelujem"
 

Najnoviji postovi

Na vrh