• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-335 MALI

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Dok pumpa radi elementi propuštaju naftu pa ona završi u ulju, tako je i kod mene.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Onda je sve jasno ! Zato i stoji da se nakon svakih 800 sati rada mjenja ulje u pumpi i regulatoru !
 

Tomo1987

Član
Tu od
4 Kol 2010
Poruka
616
Kakav je problem zamijenit elemente u PVP? Jel to mora bosh majstor il mogu ja doma? Samo ja imam dva više.
 

Tomo1987

Član
Tu od
4 Kol 2010
Poruka
616
Eh stigo paket, veliko hvala... Možeš li ukratko pojasnit "uglazbit"? Ja obično raskopam pa pokušavam dokučit kak radi i još niaam nikad ostavio raskopano, no to me malo brrrrr, strah...
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Kad skineš kompletne dizne odneseš ih kod čovjeka koji ima aparat za štelanje tlaka na diznama da ti kad promjeni uloške poštela na određeni tlak koji je propisala tvornica,kad to napravi sam vratiš dizne nazad.
Samo pazi da dobro počistiš dosjed u glavi di sjedaju dizne.
 

Tomo1987

Član
Tu od
4 Kol 2010
Poruka
616
JOJ JOJ JOJ Oficir đebe ti ime kad nečitaš. Pričamo o elementima PVP, a ne o dizama, njih nosim kolegi na štelanje...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Možeš ih sam ugraditi, ali na stolu ih treba uskladiti da bacaju jednaku količinu goriva, minimalnu i maksimalnu koičinu goriva, prilagoditi regulatoru...

Bolje da to napravi onaj tko zna i ima probni stol.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ako se mjenjaju elementi PVp bitno je da se podese da svi bacaju istu količinu ..za sve ostalo brine regulator koji je kakav je .
I to je sve tak , postoje granice i tolerancije ..netko je picajzla , netko nije ..zato ima raznih majstora
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Da bi sam mjenjao elemente na PVP treba dosta iskustva u poslu.Za taj posao moras znati dosta cika-caki.I na kraju opet nemozes nastelati jednaku kolicinu ubrizgavanja na svim elementima...Ako je jos dio PVP gdje stoji regulator u losem stanju onda te nema nigdje.Inace kod tih traktora regulator se zna raspasti .Znaci opet ti treba bosh-majstor ili tacnije bosh-sto
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Kao što se kod mene nešto raspalo u regulatoru, ali na sreću nitko nije "prosvirao" osim kućišta.
 

Toma083

Član
Tu od
15 Ožu 2011
Poruka
102
Trebam pomoc napravljena generalka na ursusu a na hladno nece da pali a kad je sastavio na jedvite jadi poslje je palio dobro a danas na hladno opet nikako
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Jel to prvo paljenje od generalke ili tako ideš neko vrijeme od generalke?
 

Toma083

Član
Tu od
15 Ožu 2011
Poruka
102
Da to je bilo prvo paljenje poslje generalke i jadva je sastavio danas sam opet probao sa napunjenim akumulatorom i nikako a garaza puna bijelog dima
 

Bimbo

Član
Tu od
11 Velj 2009
Poruka
333
To se i kod mene dešavalo i sada nakon 15 god.od generalke isto, kada je hladnije vreme nikad nije tjeo upaliti bez tople vode samo baca bjeli dim,ljeti bez problema pali.???
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,991
Trebam pomoc napravljena generalka na ursusu a na hladno nece da pali a kad je sastavio na jedvite jadi poslje je palio dobro a danas na hladno opet nikako
Glava motora?
 

Toma083

Član
Tu od
15 Ožu 2011
Poruka
102
Glava motora reparirana brusena novi ventili pojacani prilagodeni osslajfani novi federi zadnje je majstor reko da cemo otvorit poklopac na pvp i da je tamo neki seraf kojeg moramo stelati
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,991
Ako su klipovi pravilno okrenuti, a grava napravljena na opisan način onda je garant problem u PVP
 

Najnoviji postovi

Na vrh