• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-335 MALI

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
Hvala! Nisam nista probo, jer ni ne znam za te trgovine...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

seso

Novi član
Tu od
20 Stu 2014
Poruka
15
pozz, jel zna ko koliko koštaju nove zadnje gume za mali ursus a koliko prednje gume?
 

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
543
Do 1500 je guma toliko da lici na gumu i eventualno za na pecanje ici , za 1800 pa na više e tu vec mozes birati .
Racunaj oko 5500 ako hoces imati gume za raditi u svim uvjetima.
 

seso

Novi član
Tu od
20 Stu 2014
Poruka
15
ok hvala na odgovorima,dali ima neka granica koliko smije biti potrošena zadnja guma da je za prelaz na tehničkom?
 

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
543
Kad je tehnicki u pitanju nemogu ti uvjetovati velicini ripne,znaci postojati mora nesme biti crkava,takvu barem ja imam informaciju.
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,375
Zašto bi guma za 12.4 za 1500kn bila loša? Ja sam za 549 kupio 13.6 gumu sa montažom platio 1700kn i u potpunosti sam zadoboljan kako ona izgleda, veličinom ripne i izgledom ripne(široke su ripne)..
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Dok služi je dobra ja sem za istu gumu platil 1300 kn (mali Zetor) marka Dotrajal .
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Dom Križevci, Trayal 12.4 guma, 1050kn. Tko ne radi puno, dobre će mu biti, kolega ih ima na Ursusu par godina, i ništa im nije.
 

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
543
Ja sam uzeo Petlas evo pa budemo vidili koje Ce duze trajat.
I utege imam i radim,i dizem teško .
Lako je za ripnu ona je najmanji problem.
Potrebno mi je imati jaku gumu pa sam dao više,skoro duplo,kome nije bolje za njega.
 

cadjo

Novi član
Tu od
5 Srp 2018
Poruka
6
Ekipa pozdrav.Treba mi pomoc oko Ursusa c-335.Traktor je kompletno repariran negdi posli rata i sada pokaziva na odredjenim dijelovima umor.Moran naglasiti da sve ove godine prakticki nije bilo ulaganja u njega te da motor i dalje pali na zub :) ali su kocnice otkazale i ne staje vise nikako (vidi se ulje doli oko doboša,hidraulika diže ali sve teže i uz puno gasa te brzo pada iz zadanog položaja.Zna na nizbrdici ispasti iz 2. brzine :( Triba i sve brtve minjati jer je cili od ulja izmazan.Prominija bi i mazalice te zadnje gume...
Ima li ko ideju di najeftinije nabaviti sve ove dijelove i koliko bi to kostalo,koliko tocno kojeg ulja ide u mjenjač,motor,hidrauliku da znam naručiti sve?Također bi riješava kompletnu rasvjetu i vozija ga na tehnički.

Ima dosta toga za odraditi i do sad san mislija da te mehanicke kocnice ne valjaju nista dok nisan vidija kako jedan uređeni koči :/

Poslano sa mog SM-J530F koristeći Tapatalk
 

Nikola59

Novi član
Tu od
8 Ruj 2017
Poruka
14
Postovani
Zbog cega mi kod malog ursusa 335 ne mogu spustiti greben od kose preko kipe,samo ga mogu podignuti u okomiti pllozaj ,kosa je sip roto 170 d .da li je to do traktora i da li se mogu montirati dva izvoda za kipu. Cijev za kipu je montirana na prvi izvod do sjedala a drugi je blokiran ,tu je bila ona cijev kao slovo U .
Pozdrav.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
možda je problem u brzoj spojki ...

probaj spojiti direkt , posudi , inproviziraj ..ne bi te htio baciti u trošak

to sve pod uvjetom ako npr s kiper prikolicom radi OK
 

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
543
Ima li neko konkretno sliku ili detaljan opis raskapanja kocke hidraulika,nemogu nigdje pronaći da znam sta me bude docekalo kad krenem raskapat.
Nacuo sam pricu da majstori kocki šalju na reparaturu kod ovlaštenog majstora.
Sta je po vama pametnije,jel moguće da se ona nemoze zabrtvit kak spada ovako doma ?
 

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
543
Kocka ili hidraulicni razvod bi morao bit pravi naziv.
Novo ulje je u malom i pumpa hidraulike i sve 5 sa dizanjem ima snage ali trzanje ce me izludit.
Radio je dosta dobro a onda je poceo sve bolje trzat,tako da negdje propusta pa cu se morati malo igrati.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,072
Kuglice u kocki su valjda problem. Nije komlicirano za servisirati ali ako ti je prvi put možda bolje da imaš nekog uz sebe ko je to več radil ili budi oprezan pa odradi sam.
 

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
543
Ok,nadam se samo da se na trzistu nude odgovarajuće kuglice i opruge,jer kod mene na lokalu nemaju u ponudi,samo set O-ringa
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,072
Kak ne, danas prodaju samo orginal dijelove, a ako u dučanu zatražiš mogu postati i prva ugradnja.
 

Najnoviji postovi

Na vrh