• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-335 MALI

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,331
Konačno i nove gume za mojeg medu. Felge pjeskarene i diht masom sam prešao sredinu. Gume su cultor.
 

Prilozi

  • DSC_8956.JPG
    DSC_8956.JPG
    21.5 KB · Pregleda: 17

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,331
Na oko izgledaju dobro, a sad kako će biti vrijeme će pokazati. Tast ih ima već 5 godina na 539 i super je zadovoljan.
 

Igor8

Novi član
Tu od
16 Lip 2020
Poruka
18
Moje su nove sad na 1,5 bara.
I moje su nove, na 1.6 bara su, mada me kolege ubeđuju da ih treba pumpati na 1.8 ili čak i 2.0.
Meni to deluje nekako mnogo, pa sam mislio da se malo informišem
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,331
Zna netko kojim slučajem koji je korak navoja vijaka koji drže zadnji kotač malog ursusa?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,547
Kupljenec, da vidiš samo kak taj otpad ide po šumi za razliku od rakete ;)
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,071
A to staro željezo ako bi zakačili kuku za kuku odvukao bi tvoju raketu na lansirnu rampu. :hahah:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,547
Ne znaš dok ne probaš ;)
Znam da je moj rođak z njim vlekel dvije prikolice (platona) kukuruze kaj se ja ne bi usudil sa Sameom, a pogotovo ne sa Štoreom makar je dupljak.

Je slab i spor, ali vučna su mu svojstva čudo.
 
Na vrh