• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-335 MALI

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Kaj mu nije dosta 10s ??
U najgorem slucaju ponovim 2 x 10s !!
Danas sam sve kupil i namontiral. Ostalo je spojit i probati !!
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Nestrpljivo sam krenul danas spojiti sistem sa grijacima da vidim razliku paljenja na nizim temperaturam.... Imal sam namjeru sve poslikati i staviti ovdje na forum i ..... kaj mi se dogodi !!?
Skoro sam instalaciju skuril !! :fiery: Sreca kaj sam na vrijeme osjetil miris ! Rastalila se dva osiguraca....
A zasto ..... Zato kaj mi trgovac u ducanu mije prodal taster kakav sam trazil, ili je mozda neispravan ??!:icon_rolleyes:
Dakle, kad je otpusten, strujni krug je zatvoren, a kad ga stistem, strujni krug je otvoren :cool:
Tako da.... sutra slike budu !!
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Evo dvije slike od montirane grane sa grijacima ....
 

Prilozi

  • 2013-12-08 11.04.24.jpg
    2013-12-08 11.04.24.jpg
    58.2 KB · Pregleda: 823
  • 2013-12-08 11.04.39.jpg
    2013-12-08 11.04.39.jpg
    56.4 KB · Pregleda: 829

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Kak kod koga . . .
Kod nekog delaju skoro suaki dan. . . po potrebi he he he
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Nestrpljivo sam krenul danas spojiti sistem sa grijacima da vidim razliku paljenja na nizim temperaturam.... Imal sam namjeru sve poslikati i staviti ovdje na forum i ..... kaj mi se dogodi !!?
Skoro sam instalaciju skuril !! :fiery: Sreca kaj sam na vrijeme osjetil miris ! Rastalila se dva osiguraca....
A zasto ..... Zato kaj mi trgovac u ducanu mije prodal taster kakav sam trazil, ili je mozda neispravan ??!:icon_rolleyes:
Dakle, kad je otpusten, strujni krug je zatvoren, a kad ga stistem, strujni krug je otvoren :cool:
Tako da.... sutra slike budu !!
Instalacija se nije rastalila radi krivog tstera , nego radi premale kavadrature tj. presjeka žica .
Da je sve dovoljne kvadrature jedina napaka bi bila prazan akumulator .
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Sva sreca pa su se samo dva osiguraca rastalili sto je pokazatelj da je kvadratura zice sasvim u redu. Spojil sam sve preko dodatne Bosh brave sa 3 kvadratnom zicom i sve klapa kak treba ! Mali pali puno lakse !! A vidi se i u temi o sumarstvu gdje sam poslikal akciju neki dan kad je bilo -5 !
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Ja mislim da je smrtni greh natočiti tak fino ulje u taj mjenjač
Čak mislilm da bi ga to moglo i pokvariti
 

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
Pa ide,al u tome i je poanta,to je malo preskupo ulje za takvu ragu,al ak ga imaš il hočeš samo sipaj
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Da, 23l ide unutra pa ti racinaj stari moj !! Uostalom, drzi se preporuke proizvodjaca, to je zlatno pravilo !!
@zac540... velis ragu ha ?? Pa ak se bumo vredjali, i tvoji kotaci se znopak okreceju na traktoru .....
 

zrupci33

Novi član
Tu od
31 Svi 2009
Poruka
23
ma kakva raga,meni je on zlata vrijedan,sve dajem za njega ,kaze proizvodjac za tesko opterecene zupcanike i mjenjace, ,kompezacija je neka u pitanju sa nekim ducanom ,tako da ne kupujem
 

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
Nije to bilo vrijeđanje,naprotiv,u istom sam ja paketu u kojem i vi,Realno su nam svima malim poljoprivrednicima traktori rage al su nam draži i bolji neko nekom velikom igraču njegov novi đoni koji je koštao brdo love
 

Najnoviji postovi

Na vrh