• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-355 VELIKI

  • Temu pokrenuo passat003
  • Datum prvog posta

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Razlog jedino može biti IMT...

Koliko ja znam, IMT je dugo u dvorištu, a Ursus nije baš dugo.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Razlog udarac sa glavom u beton nije traktor kriv.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Da malo promjenim stroj....
3000 sati samo u orginalu generalka već rađena zašto nezz.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Usrani bil na bolovanju jer ga zakaćila prikolica sa trupcima u lijevi kotač . Stradala osovina rukavca i puklo kučište volana . Osovina promijenjena tako da može raditi uz kapanje ulja iz kučišta . Kučište kupljeno rabljeno i čeka pregled i ugradnju a vozač kamiona nepoznat .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,934
I tak, ja u potrazi za Ursusom ne nalazim ni jednog na obali. Nigdje, ni u prolazu. Valjda su se i blitvari toga kutarisali ili su struli od ovog slanog zraka.
U potrazi čam čak i završil u nekoj vojnoj napuštenoj radioni nebi li barem kakav ostatak tam našel.
Kud če suza nek na oko...

 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Eh pa i ja nemam sreče nepaše volan tj nepašu rupe . Znači postoji 3 vrste volana za Usrane , sa dvije spone , sa jednom sponom gornja cijev na šarafe i gornja cijev fiksma .
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,561
Muha dobar ti ovaj APN, dobro si ga sredio,imam istog samo što baš nije sredjen kao ovaj.A valjda će neki Ursus da naleti jednom, ako hoćeš prodam ti svog c360.
 
Posljednje uređivanje:

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,368
I tak, ja u potrazi za Ursusom ne nalazim ni jednog na obali. Nigdje, ni u prolazu. Valjda su se i blitvari toga kutarisali ili su struli od ovog slanog zraka.
U potrazi čam čak i završil u nekoj vojnoj napuštenoj radioni nebi li barem kakav ostatak tam našel.
Kud če suza nek na oko...

Bome moram priznati da je taj prava konkurencija mojoj makini! xD
Odlična SL makina na njemu!

Imam samo jedno pitanje ak ste na moru, kak ste prevezli motorić ako nije tajna?

Ispričavam se radi OFF TOPICa!
 
Posljednje uređivanje:

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,752
Eh pa i ja nemam sreče nepaše volan tj nepašu rupe . Znači postoji 3 vrste volana za Usrane , sa dvije spone , sa jednom sponom gornja cijev na šarafe i gornja cijev fiksma .
Odgovara volan od IMT-a ili od HMT-a koji je dosta skuplji ali ljepši.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,577
Dado, govori se o mehanizmu (glavi) volana, a ne o samom obruču ;)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,934
Muha dobar ti ovaj APN, dobro si ga sredio,imam istog samo što baš nije sredjen kao ovaj.A valjda će neki Ursus da naleti jednom, ako hoćeš prodam ti svog c360.
A tek da vidiš ne dovršeni projekt koji bi bil na mjestu ovoga samo da sam ga dovršil... ali pri kraju je i čim se vratim ide u pogon.

Prodaj mi Tomosa, neka tebi tvog Ursusa ;)

Bome moram priznati da je taj prava konkurencija mojoj makini! xD
Odlična SL makina na njemu!

Imam samo jedno pitanje ak ste na moru, kak ste prevezli motorić ako nije tajna?

Ispričavam se radi OFF TOPICa!
Ovaj koji je u postupku bu imal E mašinu. To bu zverka.

Došel je na kotačima.

@ Dado, kolo volana njemu paše, njega muči kučište ali nije mi jasno kak ne paše.
Moram to uživo vidjeti.
 

fergomil

Aktivni član
Tu od
2 Ožu 2019
Poruka
257
I tak, ja u potrazi za Ursusom ne nalazim ni jednog na obali. Nigdje, ni u prolazu.
U potrazi čam čak i završil u nekoj vojnoj napuštenoj radioni nebi li barem kakav ostatak tam našel.
Kud če suza nek na oko...
Ne možeš vjerovati, MUHA traži ni manje ni više nego Ursus :).
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,934
To groblje sa slike je ovo leto priskrbelo više nego sve tvoje ljepotice skupa kroz svoj vijek, a kad se zdojde do kraja parkiran bu malo više kraj onog malog Vladimira...
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Da ima kg crvene boje i zrak u gumi i več bi bil za tri klase bolji nisam fan IMT ali ovo ružno pače zarađuje kak veli Muhač .
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,368
Je, i onda najdem

Kad ste rekli za ursuse da su strulili od morskoga zraka niste puno ni fulali za ovoga osmaka.
Meni se više čini da se on tu ukopal nego kaj je guma prazna? 🤔
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,934
Nije, prazna je guma. Kad sam bil u povratku bila je skinuta ali ali sam tak brzo protutnjal da nisam stigel slikati a nije mi se vračalo nazad.

Kaj misliš na kaj bi ličila Ursusova strašna limarija. Ako bi bila u ovakvom stanju bila bi u najmanju ruku treca.
 

Najnoviji postovi

Na vrh