• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-355 VELIKI

  • Temu pokrenuo passat003
  • Datum prvog posta

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,934
Takav je orginalni na večini Ursusa. Samo kaj ovi moji jageri metnu kapute, deke..... Nekad dok me to zanimalo ako je trebalo blizu sica iči metnul sam rukavice na ruke i poklopac na peči u zrak da ih peč malo osvježi....

Ko da nema navlaka za kupiti i bogatsvo koštaju
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,577
Ima jedan i u Pridragi, malo poslije BP Batur prema rotoru.
Nego, jesi li bil jučer na Benkovačkom sajmu?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,934
Jesam usput.
Kupil sam si vjenac češnjaka i posvadil se s jednim blitvarom koji me skoro zgazil, grdo smo se posvadili, malo je falelo da zatrebaju mirovne snage... zadnja hauba mu je ostala udubljena od mog lakta pri padu.

Tog u Pridragu nepem tražiti, moje je srce na mjestu i s ovim kaj sam ga videl.
Stvarno sam mislil da Ursana ovdje nema, ovo mi je prvi kojeg sam videl. Uglavnom su IMT-i i Zetori, te poneki Torpedo od ovih iz stare garde.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,577
Viš da ti nemreš bez velikog Mede, koliko god to ne želiš priznati 😄
 

fergomil

Aktivni član
Tu od
2 Ožu 2019
Poruka
257
Samo čekajte, vidjet ćete kako će MUHA kupiti velikog Medu, ne da će ga samo kupiti već će da ga i hvali ;).
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,577
Nebu ga kupil, jer ga nemre deti u auto kad ide na more 😉
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,934
Nebu ga kupil, jer ga nemre deti u auto kad ide na more 😉
Misliš, ja svoje paradne konje koje imam i koja su za vožnju koristim, a ne držim ih doma pod staklenim zvonom.
Isto tak bi bilo s tim Ursusom (kaj nebu dok je mene i mog istomišljenika). Uostalom, ljudi su IMT-a vozili na kotačima više kilometara nego kaj je fura do mora.
Za Ursusa baš i nisam cul da je prevalil toliki put...
 
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,934
Viš da ti nemreš bez velikog Mede, koliko god to ne želiš priznati 😄
Samo čekajte, vidjet ćete kako će MUHA kupiti velikog Medu, ne da će ga samo kupiti već će da ga i hvali ;).
Nema šanse. Pobegel sam na sigurno i tam nema šanse da ga najdem jer do tam nema dometa 🤭





 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
IMT novi se i nisu proslavili velikim dometom Zetori da iz B .Novog .Žitnjaka i Beograda ih došlo dosta kod mene Usrani isto iz Žitnjaka došli svi .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,934
Kod tebe je uvjek sve kontra od normalnog (čak i kvarovi) pa tvoj komentar ne uzimam u razmatranje ;)
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
He he u moju okolicu stiglo stotinjak Zetora bez kvarova tak da Usranih puno manje a 533 svaki treči došlepan i svaki treči čekal da stigne servis iz Ratarne . Usrani su u početku imali problem sa anlaserom ili točnije sa prekidačem anlasera koji se kod prvih serija znala zaglaviti luglica reklamacije su priznate .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,934
Kak ne, vozili ste ih sa saveza do doma ali ste morali pod lipom stati da se odmore... koji je groblje prešel taj je bil kak treba.
 

Najnoviji postovi

Na vrh