• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-355 VELIKI

  • Temu pokrenuo passat003
  • Datum prvog posta

goran c-360

Član
Tu od
4 Velj 2013
Poruka
44
bok,

Vidio i odgovorio.

neču skidat reduktor:(blush): kad je unutra sve novo osim koč.cilindra-još ču probat izvana naštelat papuču:(sweat): i onda ponovno dobro odzračit s spojenim papučama :(sweat):i onda razdvojit i prepumpat kako si rekao:(sweat): valjda če bit dobro :icon_pray:ili prodajem tog ursusa:icon_redface: i idem na neki drugi traktor:p:
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
A kaj mislis da ti se tak nekaj nemre i na drugom traktoru dogodit !!? Pa nebude te valjda takav problem bacil iz takta !!? Znaš kak se veli - "prespavaj noć, jutro je pametnije "
 

goran c-360

Član
Tu od
4 Velj 2013
Poruka
44
A kaj mislis da ti se tak nekaj nemre i na drugom traktoru dogodit !!? Pa nebude te valjda takav problem bacil iz takta !!? Znaš kak se veli - "prespavaj noć, jutro je pametnije "

jutro je pametnije al ja več tih jutara imam iza sebe jako puno i niš nemogu napravit
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Nisam videl sve kaj ti je Muhanicar savjetoval, al vrijedi ga poslusati !!
Kreni otpocetka. Ceka te vise od pol dana šerafljenja, al kad jednom to napraviš miran si !!
Očito da ti se pakne zbog nečeg ne šire dovoljno !? Ja sam sličan problem imal na TV-u. Zabaval sam se dva dana i nije išlo. Nakon par dana smirenja živaca, videl sam gdjdm je greška i riješio to od šale !!
Ne daj se !! Pa nebu valjda traktor jači od tebe !?
 

goran c-360

Član
Tu od
4 Velj 2013
Poruka
44
Nisam videl sve kaj ti je Muhanicar savjetoval, al vrijedi ga poslusati !!
Kreni otpocetka. Ceka te vise od pol dana šerafljenja, al kad jednom to napraviš miran si !!
Očito da ti se pakne zbog nečeg ne šire dovoljno !? Ja sam sličan problem imal na TV-u. Zabaval sam se dva dana i nije išlo. Nakon par dana smirenja živaca, videl sam gdjdm je greška i riješio to od šale !!
Ne daj se !! Pa nebu valjda traktor jači od tebe !?

a valjda neče moram probat ponovno sve korak po korak ipak je muhaničar cijenjen majstor i zna sve o tim traktorima,hvala
 

goran c-360

Član
Tu od
4 Velj 2013
Poruka
44
a valjda neče moram probat ponovno sve korak po korak ipak je muhaničar cijenjen majstor i zna sve o tim traktorima,hvala

:icon_fU:imaš na prethodnoj strani ovog foruma-zadnja poruka-link pa probaj otvorit:icon_anal:
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
jel netko imao problema s prednjim mostom, da pojasnim,
neki dan sam nesto cacko po traktoru i djece sjede u kabini i graju se i mrdaju volanom i skuzim da kako zakrenu volan, prednji most se pomice naprijed nazad cirka 5 milimetara...

e sad pitanje, sta se izlizali, odnosno sta moram ubaciti na osovinu da to fixiram? kako rijesiti taj problem (mislim da nije jako komplicirano to rastaviti)
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
jel netko imao problema s prednjim mostom, da pojasnim,
neki dan sam nesto cacko po traktoru i djece sjede u kabini i graju se i mrdaju volanom i skuzim da kako zakrenu volan, prednji most se pomice naprijed nazad cirka 5 milimetara...

e sad pitanje, sta se izlizali, odnosno sta moram ubaciti na osovinu da to fixiram? kako rijesiti taj problem (mislim da nije jako komplicirano to rastaviti)

I ja imam isti problem na zetoru hg muhanicar mi je pojasnil da treba most dole i zamjenit 2 pikse i neki rukavac.jos nisam nis diral nije tak opasno.
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
ok, hvala, jel znas mozda model "pikse" i rukavca ili barem neke dimenzije, da si to pripremim i da odma sredim ako budem rastavljo, da netrazim dok mi je traktor na dizalici...
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Neznam koji je model pa nazovi agroprodaju i reci o kojem je traktoru rjec i reci ce ti jel ima i koja je cjena.:(y):
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,232
neču skidat reduktor:(blush): kad je unutra sve novo osim koč.cilindra-još ču probat izvana naštelat papuču:(sweat): i onda ponovno dobro odzračit s spojenim papučama :(sweat):i onda razdvojit i prepumpat kako si rekao:(sweat): valjda če bit dobro :icon_pray:ili prodajem tog ursusa:icon_redface: i idem na neki drugi traktor:p:
Probaj onak kak sam ti rekel, ali trebal si taj cilindar u kotaču zamjeniti kad je več bilo širom.
Ako bu i dalje zajebavalo probaj promjeniti onaj dugački pod pedalom.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,232
jel netko imao problema s prednjim mostom, da pojasnim,
neki dan sam nesto cacko po traktoru i djece sjede u kabini i graju se i mrdaju volanom i skuzim da kako zakrenu volan, prednji most se pomice naprijed nazad cirka 5 milimetara...

e sad pitanje, sta se izlizali, odnosno sta moram ubaciti na osovinu da to fixiram? kako rijesiti taj problem (mislim da nije jako komplicirano to rastaviti)
Ima pločica za kupiti za podlaganje (nemrem se sjetiti promjera bolcna), ali treba skidati centralni i onda podlagati.
 

goran c-360

Član
Tu od
4 Velj 2013
Poruka
44
Probaj onak kak sam ti rekel, ali trebal si taj cilindar u kotaču zamjeniti kad je več bilo širom.
Ako bu i dalje zajebavalo probaj promjeniti onaj dugački pod pedalom.

a kad je bio širom cilindriči u kotačima su bili u redu i lijepo su radili a nisu curili:drink:izgleda da ih je mjenjao netko prije mene al kočioni na pedalama su bili starog tipa i jednaki a lajtunzi su curili pa kad sam naručivao dijelove iz Čazme rekao mi dečko koji radi tamo da su mi bolji ovi novog tipa,da bolje koči traktor i da su pouzdaniji i tako sam uzeo te i od onda problemi:(whew): koje sam naveo a šta je najgora stare sam bacio:(sweat):
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ma mozda nije neki veliki problem,daj jos jednom provjerh dal si sve pospajal kak treba i dal jn ozracen skroz .
 

goran c-360

Član
Tu od
4 Velj 2013
Poruka
44
Ma mozda nije neki veliki problem,daj jos jednom provjerh dal si sve pospajal kak treba i dal jn ozracen skroz .
:(y):probat ču kad malo taj snijeg popusti danas pada ko lud a neda mi se po tom ležat a i auti su mi u garažama pa ima vremena:icon_fU:
 

Najnoviji postovi

Na vrh