• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-360

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Pridružen(a)
15 Stu 2009
Poruka
16,576
Pitam jer sam negdje čital da je beton lakši od željeza pa sam mislil da si dodaval otpadnog željeza radi težine a beton samo kao ukras.

NEWHOLLAND

Dobro znana faca
Pridružen(a)
15 Srp 2010
Poruka
4,054
Ne vidim neki stitnik iznad kuke koji bi sprijecio otkacivanje, znam da ne tiska pa i nema nekog opterecenja s lancem.

Borisllav360

Član
Pridružen(a)
1 Srp 2017
Poruka
372
Ne vidim neki stitnik iznad kuke koji bi sprijecio otkacivanje, znam da ne tiska pa i nema nekog opterecenja s lancem.
Nije mi se nikako otkačila prikolica jedino kad negdje moram smotati pun lijevo ili desno e onda se zna desiti da ripna zakači rudu i tako je skine sa kuke a drukčije ne može.

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Pridružen(a)
15 Stu 2009
Poruka
16,576
Kaj su to dva šarafa M12? ili me oko vara?

Borisllav360

Član
Pridružen(a)
1 Srp 2017
Poruka
372
Da,usukana od vitla a vreteno radi preko brzina u prvoj i gas više od pola a nekad i do kraja pa eto koliki je onda teret na vretenu.Juče kupio nov kardan za vitlo i da ga stavim na traktor (vreteno) i neće nikako,a probam na drugi traktor i ide lako,na drugoj slici je staro vreteno (osovina) i na njoj se može primjetiti da je usukana malo.

Na vrh