• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-360

4340

Dobro znana faca
Tu od
2 Ožu 2018
Poruka
374
Ja sam imao sličan problem ovu zimu na zetoru 4911 pakne su bile loše napravljene i kočile su dole kod bolcni složim sve se lijepo vrti, odzračim stisnem kočnicu smuli. Sve dole, izbrusili pakne da koče iznad sredine i sve u redu. kad skines doboš pogledaj gdje koče?
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Pogledaj štangice na glavnim cilindrima.KLipići se moraju vratiti do kraja da bi ulje iz sistema išlo nazad u bocu.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
Stigel kamion pakni iz Češke bez greške, jest da je falš roba ali za nas je dobra.

Počisti pakne na mjestima koja zapinju, najvjerojatnije dole na bolcnima.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Ali meni zapinje samo na jednom mjestu dok se vrti, ne po cijeloj dužini doboša.

Je li moguće da je poluosovina savijena?
 

fergomil

Aktivni član
Tu od
2 Ožu 2019
Poruka
257
Mjenjao sam dosta feroda na različitim vozilima i puno se puta dešava to što Vi kažete, malo zapinje na jednom mjestu. Ako samo malo zapinje sa vremenom to nestane jer doboš sam "izbrusi" taj dio na ferodama. Ni blizu ne vjerujem da je poluosovina savijena. Najbolje, napravi kako kaže "muha", počisti ferode na mjestima gdje zapinju u doboš i bude sve u redu. Bilo bi isto takao jako dobro, kako kaže "jd4755", pregledati štangice na glavnim cilindrima.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Ekipa.... Evo malo izazova. Ovaj nije ni s tvornice ovak dobar izašel.
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,561
Ali meni zapinje samo na jednom mjestu dok se vrti, ne po cijeloj dužini doboša.

Je li moguće da je poluosovina savijena?
Marko vidi možda da opruge ne vraćaju dovoljno pakne pa se zato grije,kod mene se isto tako jednom grijala desna kočnica i čini mi se da su uzrok bile opruge.
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,368
Koje marke su te gume i koliko su izašle po komadu? Sad je uistinu nezaustavljiva makina taj ursan kad ima naprijed toliki uteg! 👍
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,561
Gume su Agro10 i pored piše Ozka Turske a proizvedene u prvom mjesecu ove godine,izašle su me 380 eura po komadu.Da sad je dosta bolje kad ima ovaj teg.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
Hidraulik na Ursusu ne može tiskati prema dole.

@Borislav, jel taj uteg čisti beton ili ima u njemu željeza?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
Pitam jer sam negdje čital da je beton lakši od željeza pa sam mislil da si dodaval otpadnog željeza radi težine a beton samo kao ukras.
 

Najnoviji postovi

Na vrh