• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-360

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,422
Ne vidim neki stitnik iznad kuke koji bi sprijecio otkacivanje, znam da ne tiska pa i nema nekog opterecenja s lancem.
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,556
Ne vidim neki stitnik iznad kuke koji bi sprijecio otkacivanje, znam da ne tiska pa i nema nekog opterecenja s lancem.

Nije mi se nikako otkačila prikolica jedino kad negdje moram smotati pun lijevo ili desno e onda se zna desiti da ripna zakači rudu i tako je skine sa kuke a drukčije ne može.
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,556
Da,usukana od vitla a vreteno radi preko brzina u prvoj i gas više od pola a nekad i do kraja pa eto koliki je onda teret na vretenu.Juče kupio nov kardan za vitlo i da ga stavim na traktor (vreteno) i neće nikako,a probam na drugi traktor i ide lako,na drugoj slici je staro vreteno (osovina) i na njoj se može primjetiti da je usukana malo.
 

medo360

Član
Tu od
3 Lip 2015
Poruka
38
Isti slučaj imao u subotu, kardan bio pod velikim uglom.
 

Prilozi

  • IMG_20190626_233758.jpg
    IMG_20190626_233758.jpg
    138.9 KB · Pregleda: 34

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
543
E to su te igre kad mi od mede 52 konja zelimo imati duplaka od bar 75.
Moj dize stvarno dosta tereta, i propinje se često zbog viska, ali gledam da budem njezan, nebi se čudio da isto to se dogodi.
 

Najnoviji postovi

Na vrh