• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-360

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,991
Ti njega hočeš na silu nagurati u sredinu, vidim ja to ;)

Ajd potražim slike rastavljene pa da se malo prisjetim. To je tam ispod rikverc zupčanika i kolko ja znam tam nema ništa.
U krajnjoj liniji dalo bi se probušiti jer ničemu ne smeta.
 

nenica73

Novi član
Tu od
3 Sij 2024
Poruka
2
Seraf holender na pumpi ulja motora Ursus C360 ima rupu na celu serafa..jel treba da bude.??
 

Prilozi

  • received_708002727755419.jpeg
    received_708002727755419.jpeg
    44.8 KB · Pregleda: 24

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,991
Ta rupa ima svoju svrhu, ko i svaka druga.
Pitanje je koja joj je svrha?
 

Mićko123

Član
Tu od
25 Tra 2021
Poruka
91
Pozz
Odgovara li konusno tanjirasti zupčanik (mali i veliki) od nekog modela zetora ?
Rođak treba da mijenja pa bi uzeo nešto kvalitetnije (češko) ali ga zanima paše li sa zetora na njegovog ursusa 360
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,991
Da se ugraditi Zetorov par, ugrađival sam ali nisam zapamtil od kojeg Zeksa. Gledaj broj zuba kod kupovine....
Ništ se nije promjenilo, i dalje je ostal Ursus sa svojom sinfonijom.
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,561
Ništ se nije promjenilo, i dalje je ostal Ursus sa svojom sinfonijom.
Kako se ništa nije promjenilo, šta bi trebalo onda još zamjeniti da se ne čuje taj njegov zvuk?
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Reci mi ima li ikakve razlike u vidu buke u kabini, prije i poslije tapaciranja blatobrana?
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,561
Onako, nema neke velike razlike za sad. Kad postavim podlogu ispod sica i zatvorim sve vidjećemo onda
 

Najnoviji postovi

Na vrh