• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-360

B

bornakt

Guest
da li mogu staviti na ursusa c-360 dimenziju prednjih guma 16x7,50?????
 

Comi014

Novi član
Tu od
19 Stu 2008
Poruka
14
Ovo bi trebalo da je ta kombinacija,napred 7.50-16 a nazad 16.9-28

0630.jpg

0640.jpg

0629.jpg
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
Comi014 kaže:
Ovo bi trebalo da je ta kombinacija,napred 7.50-16 a nazad 16.9-28

I IMT kabina to si zaboravio reći! :D
 

Comi014

Novi član
Tu od
19 Stu 2008
Poruka
14
Nije IMT-ova, ovo je bas njegova kabina,tzv novi tip Mehanika Orasje.I naravno izgleda kao sve IMT kabine samo su dimenzije i oslonci drugaciji.
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Mehanika Orašje je pravila i za imt, torpedo... i ostale traktore kabine, ja na svom usri imam onu stari tip, jer imam drugčije blatobrane.
 
H

hodosencan

Guest
ja imam jednog iz `85 radi ko zvijer jedina mana mu je los u volanu i kao kod svih poljskih traktora malo je teže sa njim rukovati što govri ako naglo preskačeš brzine npr. iz 5. u 2 .tada ti se ponekad izmiješaju ali to je10 min. posla. imaju dosta teške kuplonge
 
H

hodosencan

Guest
ja imam jednog iz `85 radi ko zvijer jedina mana mu je malo teže rukovanje kao i kod svih poljskih i ruskih traktora
 
L

lugesoko

Guest
interesuje me dali ima negdje u hrvatskoj ili bih, da rade ugradnju prednjeg pogona na ursus c360 cuo sa da inma u slavonskom brodu pa me interesuje adsresa ili kon.tel eto i koliko je to isplatljivo i efikasno.....
 

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,380
neka mi autor ne zamjeri i ne potjera autorska prava preko suda (ionako nece nista dobiti 8) )
luge.jpg
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Bome ga je fino parkirao,nadam se da nema ozlijeđenih.
 
L

lugesoko

Guest
Drage moje kolege nisam evo dugo bio na forumu,al sad imam pitanje za nekog od vas.Na URSUSU 360 radim generalno motor i nije mi to toliko nepoznato posto ursuse imamo skoro 40 god,dakle interesuje me jel ima neko semu razvoda palenja posto sam zamjenio i zupcanike one naprijed,oznake imaju ni slicno nesto onim starim(orginal)Sad mi se desava da mi puca svako malo neka klackalica na izduvu.Eto za sad toliko pa ako neko ima neku semu bio bi mu zahvalan.POOZZ
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,968
Imaš stare zupčanike pa usporedi sa njima.
 
L

lugesoko

Guest
VOZDRA URSUSOVCI JEL IMA NEKO DA JE POKSAO DA UBACI PREDNJI POGON NA C-360 PA ME INTERESUJE KAKO TO IDE...
Piši malim slovima marko93
 

Bimbo

Član
Tu od
11 Velj 2009
Poruka
333
imaš nešto malo u ovoj temi o prednjoj vuči ima i u temi URSUS pa si malo pročitaj, a ako ti baš treba prednja vuča najbolje rješenje ti je prodaj taj i kupi si sa prednjom vučom,nije to baš jednostavno nabaciti
 

daki

Novi član
Tu od
8 Srp 2009
Poruka
23
Pozdrav svima
Vidim da je tema malo zamrla, ali imam jedan problem vezan za moj Ursus C-355 pa da ne otvaram novu temu molio bih nokog za pomoć. Danas mi se ukočio mjenjač u četvrtoj brzini. Radi i u sporoj i brzoj, ali ništa drugo. Odvrnuo sam utvđivače brzina (one između dvije ručice na podu), ali ništa. Pošto sam vidio da su se već neki članovi susretali s tim problemom molim da mi netko objasni kako je to popravio.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,968
Pozdrav svima
Vidim da je tema malo zamrla, ali imam jedan problem vezan za moj Ursus C-355 pa da ne otvaram novu temu molio bih nokog za pomoć. Danas mi se ukočio mjenjač u četvrtoj brzini. Radi i u sporoj i brzoj, ali ništa drugo. Odvrnuo sam utvđivače brzina (one između dvije ručice na podu), ali ništa. Pošto sam vidio da su se već neki članovi susretali s tim problemom molim da mi netko objasni kako je to popravio.
Skineš onaj mali poklopac (drže ga 4 šarafa M-8) kam ide poluga mijenjača i probaš ga izšaltati (normalno izvadiš i utvrđivače brzina) , a ako neide onda trebaš skidati cijeli poklopac pa onda gurnuti direkno na zupčanik. Provjeri da ti nije koja vilica pula ili se savinula, a ako vilice vadiš van pazi da ti sa utvrđivača koji je ispod poklopca kuglice ne popadaju u mjenjač.
 

Najnoviji postovi

Na vrh