• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-360

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,231
Ako semerinzi napred drže na nizbrdici, nek tak i ostane :icon_wink:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Sta se tice poklopca naravno stari je ali semeringa sam oba kupio nova rabrastu gumicu i onu okruglu gumicu i ona prstenasti zeger,a ova druga strana se grije bas kocnica i ozraceno je bilo ali nista a kada na papucici otegnem hod na cilindricu da lovi skroz pri kraju onda je dobro

Jesi probal promjenit ulje u sistemu komplet i stavit nejaj drugo osim ina uka4,i dobro ozracil?
Mene je to jeb... Dugo papuce su se same od sebe napinjale i kocil je sam nakon duzeg rada,staro ulje navuce vlagu i pocne zajebavat,ja sam mislil da mi je 5 cilindar al nije bil jer od kad sam promjenil ulje vise mi se to ne dogada.
Kolko te sve kostalo?~jesi orginal stavljal ili?
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
a sam mislil da mi je 5 cilindar al nije bil jer od kad sam promjenil ulje vise mi se to ne dogada.
Kolko te sve kostalo?~jesi orginal stavljal ili?


A di je taj 5 cilindar? oko 300 kuna sam platio djelove...
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
a sam mislil da mi je 5 cilindar al nije bil jer od kad sam promjenil ulje vise mi se to ne dogada.
Kolko te sve kostalo?~jesi orginal stavljal ili?


A di je taj 5 cilindar? oko 300 kuna sam platio djelove...

Meni je na zetoru ispod desne noge kad sjednes na sic,znaci na desnoj strani getribe,e jel ti imas slozen zracni sistem na njemu?
Taj cilindar izjednjacava obje kocnice kad su spojene pedale i ujedno aktivira zrak za kocenje zracne prikolice.
windows 7 screen shot
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
Meni je na zetoru ispod desne noge kad sjednes na sic,znaci na desnoj strani getribe,e jel ti imas slozen zracni sistem na njemu?
Taj cilindar izjednjacava obje kocnice kad su spojene pedale i ujedno aktivira zrak za kocenje zracne prikolice.
windows 7 screen shot

decec to nije zetor...skinuo sam cijev od zraka ursus to ima na jednoj pedali ujedno i taj regulator zato i je jedan cilindar duzi a jedan kraci nemoj napamet pricat...
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
decec to nije zetor...skinuo sam cijev od zraka ursus to ima na jednoj pedali ujedno i taj regulator zato i je jedan cilindar duzi a jedan kraci nemoj napamet pricat...

Ja sam htel pomoc,jesi taj duzi promjenil ili repariral?
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
Ja sam htel pomoc,jesi taj duzi promjenil ili repariral?

Rastavio drugu stranu dobra je suha ko barut,kupit cu oba na pedalima clindra nova pa cu onda vidjet st se dogada
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,231
Rastavio drugu stranu dobra je suha ko barut,kupit cu oba na pedalima clindra nova pa cu onda vidjet st se dogada
Onda bu jedna niska a druge nebu.
To tak obično ide kod njega.

Ugradi mu 5 cilindar popreko ko na zekanu
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
Ako ne cure čemu ih mjenjati?

Zato sta mi vj zbog jednog jedan kotac blokira i grije se znas da sam sa ti imao problema i danas rastavim tu stranu i sve dobro izgleda i radi znaci jos mi jedino ostaje taj cilindar na papzci
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,231
Provjeri lajtung dali je propustan u obje strane.
Da ga nisi negde malo stisnul :icon_winkle:
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
Provjeri lajtung dali je propustan u obje strane.
Da ga nisi negde malo stisnul :icon_winkle:

Provjerit cu neznam jel ima kakve veze mjenjao sam onaj indikator za stop svjetlo i opet neradi to je vec drugi
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,231
Nevaljaju, jebla ih Eloda.
Najdi negde od Fiče.

Morem ti sutra poslikati kak je to na jednom rešeno.
Mislim da to nije razlog blokiranja.

Nego jel si na toj strani promenil cilindar u kotaču
 

crni100

Član
Tu od
8 Sij 2013
Poruka
162
Rece mi jedan covjek da Ursus C-360 trosi gorivo tri puta vise od Imt 539 jeli to istina??
Koliko moze potrositi za dan u oranju??
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Rece mi jedan covjek da Ursus C-360 trosi gorivo tri puta vise od Imt 539 jeli to istina??
Koliko moze potrositi za dan u oranju??

Nije 3puta al duplo je s tim da oba vuku 2 brazde al ide puno bolje i brze pa ti racunaj kaj je manje a kaj vise.
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
Nije 3puta al duplo je s tim da oba vuku 2 brazde al ide puno bolje i brze pa ti racunaj kaj je manje a kaj vise.

Zasto opet pricas covjeku bedastice i ono sta neznas kao prvo di ferko vuce dvobrazni plug tu il je tako laka zemlja ili ne ore se duboko,inace ferkici najbolje oru sa 16cola jednobranim plugom i nemoze trosit manje od 10 litara sigurno mozda koju litru ispod ,a ursus em vuce dvije brazde ali od 12 cola ne 10 i tu mu se potrosnja krece od 10 do 15 litara ovisi o uvjetima oranja .Meni iskreno on nije veliki potrosac a u usporedbi sa ferkom odradi sigurno vise posla
 

Najnoviji postovi

Na vrh