• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-360

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,207
Ne paše, malko je predugačko. Jedino da ga namotam krug ispod sica pa da Želku termofor napravim.

Pumpa nebu direktno na motoru, samo bu koristila pogon s remenice. Moral bi se danas toga malo primiti jer je Željac več potošil lanjski i ovogodišnji godišnji za ovaj projekt, a godisnji za sljedeču godinu mu neće u firmi odobriti.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,952
Brzina izrade je obrnuto proporcionalna duljini Željkovog godišnjeg :(giggle):
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,207
Željac je sve prinesel, problem je u meni, a ja sam tu bolest pokupil od tebe :(angel):
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ne paše, malko je predugačko. Jedino da ga namotam krug ispod sica pa da Želku termofor napravim.

Pumpa nebu direktno na motoru, samo bu koristila pogon s remenice. Moral bi se danas toga malo primiti jer je Željac več potošil lanjski i ovogodišnji godišnji za ovaj projekt, a godisnji za sljedeču godinu mu neće u firmi odobriti.
a tak , kaj nema mjesta na razvodu?
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Teško izvedivo (mada jedan ima pumpu za volan ) osovina kaj vrti pvp i kompresor nema krenere i poklopac je ovalan .Možda da je poklopac i osovina od Zetora.
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,605
Ti bokca pa ova ekipa snova (Željac,Puknuti Muhać ,ZJ...)budu i Ajnštajna prestigli sa inovacijama samo to moraju i patentirati a naravno i inelektualno i zaštititi.:icon_thumright:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,207
Znači može se
Moglo bi se al na silu, ovak je jednostavnije i kvalitetnije. Poklopac je aluminijski, neravan, pumpa velika, trebalo bi kiler odmaknuti, ne pasu više crijeva, pa onda treba i filter zraka izmjestiti, opet problemi s crijevima i jos je napred lampe u masku nametal pa bi i one smetale. Haubu smo ne tako davno stavili novu i polakirali ju pa bi ju bilo šteta rezati i štukati.
A u konačnici pumpa bi bila dosta visoko postavljena u odnosu na rezervar ulja.

Ti bokca pa ova ekipa snova (Željac,Puknuti Muhać ,ZJ...)budu i Ajnštajna prestigli sa inovacijama samo to moraju i patentirati a naravno i inelektualno i zaštititi.:icon_thumright:
Oni tri su tu samo da misle, a ja da pokušam njihove zamisli po svojem napraviti.
Dobro ne baš sva tri. Puknuti je dečko kaj bi i pripomogel rukama, ali ovi dva.....
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,581
Muha vratiš farove na fabričko mjesto i onda neće smetati a i ja sam morao pomicati zračni filter u desnu stranu dabi mogao staviti kraj njega rezervoar za ulje.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,207
Kaj si poludel, ja zamakivam pumpu nebi li Želku srce ostalo na mjestu. Kaj da mu unakazim ljepoticu, krvi bi mi se napil.

Šalim se, meni ništ ne smeta. Ja sam po svemu sudeči uspel sve kaj sam si zamislil utrpati tam gdje sam si zamislil.
Prepravljam samo onaj prednji nosač haube i bušim nove rupe na nosaču filtera zraka.
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,581
Haha meni je Ursus ljepši kad mu farovi stoje kako je fabrika postavila pa sam zato to predložio a Željko se nebude valjda ljutio.
Može onda koja slika na pp? Baš me zanima gdje stoji pumpa?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,207
Čim ju postavim. Trenutno je na motoru, ali na poklopcima ventila.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Haha meni je Ursus ljepši kad mu farovi stoje kako je fabrika postavila pa sam zato to predložio a Željko se nebude valjda ljutio.
?

Normalno da nema ljutnje no kak nosim bale lampe u orginalu mi malo smetaju pa sem u donji dio maske ugradil dvije okrule i u drugu masku dvije kvadratne lampe . Trenutno su na traktoru kvadratne H-4 koje odlično svijetle . Muhaču se ne sviđaju dok je njegov kolega pohvalil lampe i haubu .
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
dobro da nemate đon dira za pokusnog kunača ...A kad kreče slikanje i naslikavanje tog smrznutog vrapčića ?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,207
Normalno da nema ljutnje no kak nosim bale lampe u orginalu mi malo smetaju pa sem u donji dio maske ugradil dvije okrule i u drugu masku dvije kvadratne lampe . Trenutno su na traktoru kvadratne H-4 koje odlično svijetle . Muhaču se ne sviđaju dok je njegov kolega pohvalil lampe i haubu .
Kolega je pohvalil gume.....
Meni osobno to ne izgleda nikak, a gabaritke su prst u oko.
dobro da nemate đon dira za pokusnog kunača ...A kad kreče slikanje i naslikavanje tog smrznutog vrapčića ?
Pa krenulo je odavno.
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,324
Oni tri su tu samo da misle, a ja da pokušam njihove zamisli po svojem napraviti.
Dobro ne baš sva tri. Puknuti je dečko kaj bi i pripomogel rukama, ali ovi dva.....

Oni garant čuvaju meze,, da mačka nebi,,:icon_madu::(think):
 

Najnoviji postovi

Na vrh