• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-360

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Ima nekakav ventil izgleda kao T-komad koji bi mogel ubaciti pa da ostaje i stara pumpa ima ga kolega na 6245 ventil je ugrađen tvornički traktor je došel iz Italije ima dvije pumpe .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,615
Poslikaj to, baš me zanima.
A naročito me zanima kaj se s tim dobilo?
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Traktor je bil u nekom komunalnom poduzeču imal ruku za košnju graba Zakaj su uparili pumpe , neznam možda kaj je imal dodatne celindere nemrem ti poslikati taj komad željeza je kod pumpe u getribi to sem videl dok je majstor ugrađival dodatne kipere za balirku . A i njega nemogu pitati pokojni je oko 2 mjeseca .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,615
A jebiga, onda su ti samo prodali priču da je to za to jer to nema smisla, dok me netko ne uvjeri u suprotno :(happy):
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Ako nekaj rikne na traktoru budem poslal vlasnicu k tebi na popravak ! No nekaj razmišljam ako bi dodal pumpu napred ostavil bi i njegovu pumpu jedino bi dodal vanjske celindere za hidraulik samo ručica više na ventilu .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,615
Fala lepo, imam ja i preveč vlasnica na održavanju.....

Kaj se pumpe tiče ne velim da nebi igralo, ali kad malo bolje razmislim ipak nebi bilo dobro.
To ti Puknuti ugradil, on je kod Mrkog u IMT dodal jos jednu pumpicu :(y):
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Kljknuti ma on bi svašta složil no on zna kakva je pumpa PP nazivni broj 3115,475,10M broj 3489 isporuka 83D tu čuvam za Usranog .
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Sviđa mi se tvoj uradak no meni je taj traktor dobar i ovako (Muha je rekel da mi je igračka) sa njim više vozim prikolice i omatam i nosim bale a ako bi ugrađival pumpu to bi više bilo da dam Muhaču posla . Kod tebe traktor radi i vjerujem da bu to bio preporod po pitanju hidraulika :(clap):
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,604
Da, jedino ako ti nije baš toliko potrebno i manje radiš sa njim. Kod mene traktori rade takoreći po cijelu sezonu u šumi.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Sada imaš dodatni rezervoar za ulje a u slučaju uparivanja ulje mora ići iz mjenjača na pumpu. Tako ima i rakovica pa malo zuji je mora vući ulje ispod svoje razine. Sada imaš hidraol u rezervoaru?

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,615
Sviđa mi se tvoj uradak no meni je taj traktor dobar i ovako (Muha je rekel da mi je igračka) sa njim više vozim prikolice i omatam i nosim bale a ako bi ugrađival pumpu to bi više bilo da dam Muhaču posla . Kod tebe traktor radi i vjerujem da bu to bio preporod po pitanju hidraulika :(clap):

A ti reci da nije za igru ili kak bi dalmoši rekli iz dišpeta.
Iz dišpeta bi ja to tebi i složil.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
usis nemre biti preveliki ,a i ovaj bu OK ..ali potis da je fi 8 dosta je .8 je 30% više od 7..a i to crevce je vjerojatno fi 8 ali je priključak fi 7
A ako je frtal cole to je i manje od 7 . , znači otpada
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,615
Hvala. Mislil sam da bu možda prošlo. Usis mi je.bil veliki problem da ne diram poklopac. Potis bumo rešili, tam nije problem. Za crevce si u pravu, garant je colova mjera. Imam dva koja bi trebalo možda skratiti pa sam mislil jednim Željku malo pomoči.

A ništa Željko, ona telička kaj si mi sliku kazal bu morala iz štale van...
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Ma ne bude pa to je manekenka DIŠPET može riješiti crni fond . Crijevo nije problem samo šapni dužinu i krajeve.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
ako to crevce paše za test bude ok ...i sve do trenutka dok ne uleti neka prigodna đabavela


Sad željko ima jednu brigu više a to je da mu pumpa ne poisisa ulje iz motora --svako malo štangicu van pa na brisanje krpicom
 
Na vrh