• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-360

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,207
Napon je isti jer nemaš punjenja, praktički mjeriš napon akumulatora.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Mjeri napon na debljoj žici na dinamu pod gasom znači deblja žica i masa ako je 0 dinamo ne puni .
 

scitec

Novi član
Tu od
21 Tra 2017
Poruka
29
Riješen problem sa dinamom.
Novi regler je kupljen jer je na starom spaljena špula jer je majstor koji je mjenjao lamelu zamijenio dvije žice na dinamu i od tud problemi.
hvala na pomoći momci.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Slažem se no možda da su stavljena ukručenja no ipak bi zetorov poklopac bil trajnije riješemje :icon_thumright: .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,207
Ja sam i dalje za opciju čepova, tam rebra na poklopcu več jesu nego za ovaj način upiranja u poklopac.
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,581
Ja sam i dalje za opciju čepova, tam rebra na poklopcu več jesu nego za ovaj način upiranja u poklopac.

Čini mi se da već ima napravljeno mjesto na cilindru za čepove samo bi ih trebalo staviti samo ne sjećam se da ima na poklopcu to za čepove.A zetorov cilindar je.

Željko već sam našao dva vanjska cilindra samo još ne znam dali ću ih ugradjivati,jer mora se nešto preraditi na poklopcu da bi mogli da se spoje ta dva vanjska cilindra na onaj unutra u poklopcu.
 
Posljednje uređivanje:

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Crijevo(cijev) koje ide na unutarnji celinder treba spojiti sa vanjskim ono gdje je sigurnosni ventil .
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,581
Može i bez vanjskih cilindra, ali kad bi stavio i te vanjske dobila bi se još jača hidraulika.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,952
A hoće li zadnji most podnesti sve to kaj bi hidraulika mogla podići?
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Je li to zbilja potrebno?

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk

Nije potrebno ali nebi više mogel pucati poklopac .Nije ni potrebna vanjska pumpa ali sa njom je bolje raditi kad sem koristil pauk možeš ga podiči a da se ne okreče itd meni se sviđa svaka preinaka koja ti pomaže ili olakšava rad . Navodno su strojeve izmislile lijenčine .
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Vanjska pumpa na ursusu je neki sasvim drugi smisao, cilindri mogu ali za entuzijaste i dvosmjerni.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

Najnoviji postovi

Na vrh