• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-360

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Dovoljni je jednosmjerni jer dvosmjerni nebi mogel raditi na postoječi sistem jedino na kiper a to je več malo igre .
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Malo noviteta otpao kotač dobro čovjek nije poginuo.
Al nema za njega najbolji i sad sve novo stavlja...
Ovo nije prvi put .
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,585
Događa se to i na IMT, pa je i za tebe i dalje najbolji.

Je li pukla, ili je otisao navoj pa ispalo?

Poslano sa mog FIG-LX1 koristeći Tapatalk
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Događa se to i na IMT, pa je i za tebe i dalje najbolji.

Je li pukla, ili je otisao navoj pa ispalo?

Poslano sa mog FIG-LX1 koristeći Tapatalk

Nemam ja na imt takve probleme.
Ovdje je to čulo se tuckanje
Neznam skršilo je i zupčanik pa je to zablokiralo.
I razbilo i dekl i navodno i drugu stranu oštetilo.
Da je cjel zadnji kraj zablokirao.
Sreća šta je bilo u baliranju a ne na cesti .
Za sad veli 3500.kn dijelova kod jozića.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
I dok čuješ lupanje nastaviš dale tjerat ko da nikaj nije, jeli mali? Meni tu krivac jedino vozač i niko drugi.

Poslano sa mog Lenovo K10a40 koristeći Tapatalk
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,585
Kako je desna strana mogla oštetiti lijevu?

Imao sam i ja takvu situaciju, meninse odvrnila matica i krenio točak sa poluosovinom van.
Sreća išao sam polako i osjetio sam da je nešto trgnilo i stao sam i pogledao. Vidio sam da je točak krenio van. Otišao po dizalicu, podigao traktor, zavrnio matice i nastavio posao.

Poslano sa mog FIG-LX1 koristeći Tapatalk
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Kako je desna strana mogla oštetiti lijevu?

Imao sam i ja takvu situaciju, meninse odvrnila matica i krenio točak sa poluosovinom van.
Sreća išao sam polako i osjetio sam da je nešto trgnilo i stao sam i pogledao. Vidio sam da je točak krenio van. Otišao po dizalicu, podigao traktor, zavrnio matice i nastavio posao.

Poslano sa mog FIG-LX1 koristeći Tapatalk


Udarilo je kad je zablokiralo u vožnji .
Sad ce jos vidit .
A ovo je da treći put radi.
Prošli put mjenjali polusovinu dugačku .
I ležaje u reduktoru ali opet .
A sad sve novo.stavlja svaki dio pa cemo vidit to najbolje
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
I dok čuješ lupanje nastaviš dale tjerat ko da nikaj nije, jeli mali? Meni tu krivac jedino vozač i niko drugi.

Poslano sa mog Lenovo K10a40 koristeći Tapatalk

Ma tu sve lupa pa neznaš u čemu je problem
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,750
Tu je najbolje cijeli reduktor zamjeniti...odnosno trebalo je prvi put kad se to desilo. Pitaj boga kaj je tu sve stradalo i deformiralo se.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Sad ide sve novo samo kućište ostaje i zupčanik je nov.
Sad je pitanje kvaliteta novih dijelova
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,581
Jel moguće da se ona viljuška koja uključuje kardan proglodala pa zato čim se malo optereti na kardanu ručica odma izbaci iz trećeg položaja, a utvrđivače sam izmjenjao i izgleda nije do njih?
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Treči bi trebal biti kardan preko brzina .Prvi radi kardaj i hid . Drugi neutral . Treči kardan preko brzina . Četvrti hidraulik preko brzina .
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,581
Da kako željko reče treći položaj je kardan preko brzina,kad vitlam npr.u prvoj ili drugoj brzini i čim malo optereti kardan odma ručica hoće da izbaci iz tog trećeg položaja i onda moram nešto podbaciti pod ručicu da nebi iskočila.Pregledao sam opruge u utvrđivačima i vidim da su dobre,sad jedino sumnjam na viljušku.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,207
Provjeri dali se utor na letvi poklapa s položajem u kojem utvrđivač mora zabraviti.
To kaj si opruge provjeril ništa ne znači ako je vrh utvrđivača poderan. Zamjeni mjesta utvrđivačima, uzmi onog za brze spore, taj se najmanje koristi pa onda probaj.
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,581
Jesam sve one izmjenjao ali nisam jedino taj još od brzih i sporih brzina,staviću još njega pa da vidim šta se onda dešava.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,207
Nisi me razumio.
Ja sam shvatio da si ti njih samo provjerio opruge, a ne da si stavil nove.
Ako su novi onda je problem na vilici, najvjerojatnije se otpustila pa ne uključuje do kraja. Onaj štiftič koji ide kroz polugu nema puno lufta? Možda nemožeš uključiti do kraja pa zato iskače.
Zamjenom utvrđivača brze spore ne budeš dobil ništ.
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,581
Malo sam se i ja zajebo u pisanju.Samo sam mjesta zamjenio utvrđivačima ali nisam još taj utvrđivač od sporih i brzih stavio na mjesto od ručice od kardana,a ona poluga koja gura viljušku napred,nazad ,ima malo lufta i čini mi se da je malo kriva kad sam zadnji put skidao poklopac mjenjača,pa je moguće da i ona zajebava,što kažeš dobro možda ne zabravi.
 

Najnoviji postovi

Na vrh