• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-360

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
543
Imam osjećaj da kod mene niti nema efekta utvrdjivac na trećem i četvrtom položaju,iskoci mi kad nepodignem rucicu dovoljno visoko,a kad jednom uhvati kako spada neiskace,ja inace radim dosta tako,pod malim gasom zgrcem livade.
 

fila55

Član
Tu od
2 Stu 2016
Poruka
82
Pozdrav, zna li itko gdje se moze kupiti komplet ručica hidraulike i njezin držac za ursusa 360?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,227
Hubzin promet ima garant, mada vjerujem da i ostali mogu nabaviti.
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,380
Bome me ovaj ursus iznenađuje iz dana u dan!
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=7PTkalSkFdE[/YT]
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,585
Vi IMT-ovci nemate pojma što je pravi stroj... [emoji16]

Poslano sa mog FIG-LX1 koristeći Tapatalk
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,581
Tako je Željko,ja kad svom c360 4x4 natovarim 12 metara sirove bukve na prikolicu i složim mu gas u pod u prvoj on ide ,nebitno jel ide uzbrdo ili nizbrdo a na prikolici nema kočnica,što kažeš ne zna šta je teško.
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,380
Vi IMT-ovci nemate pojma što je pravi stroj... [emoji16]

Poslano sa mog FIG-LX1 koristeći Tapatalk

Hehe dobar je ursus nema šta, al dam se kladit da bi i moj 567 vukal istu tu balirku(imam je doma pa bi trebalo probati :icon_weed: ). Da mi nije uletil 567 za male novce, uzel bi ursusa sto posto :drink:
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
s čim se vi umarate da moram s takim krševima poput ursusa i 560 vući rolo balirku prestao bi s poljoprivredom.
 

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
543
A ja je nebi radio kad bi morao dizati kredite i cekati na milost poticaja.
No necemo o tome nije tema.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
@mali A s čim ti vučeš rolo balirku?

nemam rolo imam kocku i baliram s 539 s većim nebi ni u ludilu.
A vidit ćemo za rolo ako nastavimo još dve godine radit doće i ona ali traktor za nju
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
s čim se vi umarate da moram s takim krševima poput ursusa i 560 vući rolo balirku prestao bi s poljoprivredom.

mali 560 več 20 godina radi sa rolo balirom kocke več dugo nitko nema ti si jako u zaostatku sa razmišljanjem .
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,807
Ovo je stvarno rijetko da nemrem ništa reči protiv malog. Sve ima svoje prednosti i mane. Imam i malu balirku i rolo pa recimo da znam. Nije tema ali valjda nebumo dugo. Za kockaste bale treba radne snage i manji skladišni prostor. Lakše ih je nagurati na npr štalu. Za rolo moreš sam sve napraviti ako imaš tehniku ali treba skladišni prostor na zemlji da moreš to sve sam pospremiti što nemamo svi. Moral bi se proširiti na susedovo da mi stanu svi strojevi i rolo bale, a razmišljam o još ponekom stroju.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kak je tema Ursus ,Ursus omata i nosi rolo bale balira i nosi suhe na prikolicu 560 , mali Zetor sa viličarom slaže u parmu ponekad zelene nosi 6945 i to sve radim samo ja bez napora imal sem i kocku za vrijeme ex Yu .
 

marinko02

Novi član
Tu od
21 Kol 2018
Poruka
7
Pozdrav ekipa! Novi sam na foruma i treba mi pomoc.. Imam ursusa 360 i zeza ga hidraulika... Kad se ugrije nece dizat..(jako teskon dize mora biti pun gas... Gumice na pumpi su promjenjene ali problem je i dalje ostao.. Hvala unaprijed ..
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Jel kiper radi ? Ako teško diže kad je ulje vruče obično krivac pumpa koje ste gumice na pumpi promijenili ? pumpa ti je na dnu ispod diferencijala .
 

marinko02

Novi član
Tu od
21 Kol 2018
Poruka
7
Kiper radi ali isti je problem kad se.ulje ugrije jako tesko dize... Preko 5 brzine pun gas nemoze iskipat prikolicu pijeska nego samo digne do pola i dalje ne ide... Na pumpi su zamjenjene one dvije gumice na zadnjem poklopcu..
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
mali 560 več 20 godina radi sa rolo balirom kocke več dugo nitko nema ti si jako u zaostatku sa razmišljanjem .

jok nisam ja u zaostatku ja sam kocke i svoje i susjedove riješio u par dana .
Za rolo nemam skladište a nit bi ih radio.s kršom .
A ovi što ih drže.po vani žali bože.
 

Najnoviji postovi

Na vrh