• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-360

manc

Član
Tu od
24 Svi 2015
Poruka
162
znam da stublina mora biti viša ako se ne varam 0,15,radio sam to davno na kamionu.a di nabaviti te prstenove.
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,506
Imaju ti trgovine koje prodaju rezervne dijelove za ursusa i zetora samo moraš pitati.
 

manc

Član
Tu od
24 Svi 2015
Poruka
162
pitao sam baš kod čovjeka koji nema šta nemože nabaviti.već je jako dugo u poslu sa djelovima i baš me začudilo da nema,nego kaže moraš ili nešto podbaciti ili blok na brušenje što znam i sam,pitat ću sutra na par mjesta još.ima li netko kakav prijedlog ili je već nabavljao negdje.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,811
Čegec Zelina ili Hubzin promet moraju imati, ja sam tam kupoval nekad.
Ako nema improviziraj s podloškama od malog Ursusa ili reži škarama.....
Prije nego kreneš u nabavku trebal bi izmjeriti koliko imaš odstupanja da ne bacaš novce za pločice bez veze, a onih 0.15 kaj spominješ ti bude previše.
 

manc

Član
Tu od
24 Svi 2015
Poruka
162
našao mi čovjek negdje u križevcima.muha koliko onda mora bit stublina iznad bloka,kaj nije standard 0,15 ili ovisi o debljini brtve.
 

Bosonoga

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
469
Lak mu je boji nego na većini automobila. još da je našao kakve kromirane farove da ih postavi na standardno mjesto, sve bi sjelo na svoje mjesto
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
Zamjerka mi jesu ti farovi u maski, meni se to ne sviđa, ali općenito dojam je savršen.
Morao sam si čak i par slika ukrasti iz videa.
275bdc7647621cb2f70f85487059c64c.jpg


a57fa02a47df9eada851d6899b3becd7.jpg


61b34dbeb4be50804d2c517aa00d3032.jpg
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Svakome se nešto sviđa nešto ne no za ovo je trebalo puno truda nesviđa mi se boja maske bolje da je boja felgi ljepše bi izgledali zetorovi farovi i ne sviđaju mi se naljepnice i crna traka po haubi . Farovi u maski su mi ljepši nego na bočnoj stranici pogotovo na onim rogovima .
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
Farovi su (mi) šaka u oku. Da su bar kvadratni (malo uži) i u visini srednje prečke, skladnije bi izgledalo.
Ovak to izgleda kao neuspjeli pokušaj kopiranja Steyr maske:
18Wm6Wx5rndNL7R4anPw5gvRiAsiJeVrL=w250-k-iv1
 
Posljednje uređivanje:

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ni ti farovi na Št nisu original
. Problem je kaj je usranova maska uža kak imam dvije maske sa kvadratnim i okruglim farovima znam da ih možeš ugraditi samo u donjem dijelu maske
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
Zato sam i postavil sliku s istim tipom farova kak su na tom ljepotanu, a ne s originalnim.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,811
Kaj ti je, Željac ima na svima farove u masci i to obično od das auta :icon_lol:
To je za njega ljepotica i tu je kraj priče.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kaj ti je, Željac ima na svima farove u masci i to obično od das auta :icon_lol:
To je za njega ljepotica i tu je kraj priče.

Mali Zetor nema a dasov okrugli H 4 supet svjetli .
Ponekad kad slažem bale moram paziti na far da je u masci nebi trebal .
 

Najnoviji postovi

Na vrh