• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-360

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,081
Onda samo gas, ionak se bu razletel pa par dana prije ili kasnije :(giggle):

Stvarno neznam kaj bi onda bilo :icon_scratch:
A da probaš kakav video snimiti pa da čujemo?
 
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
89
A i to kaj velis al malko mi žal motor je još ko zmaj i getriba al nek zuji sad ću mu jos vise mast vadit ;)
Budem sad koji dan probal pa stavim, ne cuje se jako al se cuje i nije stalno samo kad je zagrijan
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Probaj sajlu podmazati, ozbiljno ti govorim ne zajebavam te! To zlo dok struže po suhim bužiru fučka kaj bič Božji! Ja sam mislil da mi je nakon 10 godina trimer pri kraju jer je tulil kaj pozoj, reko tiram dok ne crkne pa po novo tak dugo dok v razgovoru z jednim kaj šrajfi te stvari sam ne došel v razgovor kaj bu crklo pa me dečko pital, a mažeš bužira? Ve je minulo več 2 godine toga i još navek ide kaj grešna duša i ftihnul je nakon malo ulja jer se kaj je suho ide na knap i cvika!:wink::icon_weed:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
89
Hej ljudovi stavio ja na ruju aluminijsku cijev i nema vise nikakvog zujanja ni nista, ovih dana radi cijele dane na cjepaču i ništa ne zuji ko zna sto mu bilo... Hvala svejedno na trudu! :D
 
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
89
Ma ne nisam napiso, umjesto auspuha sam stavio cijev i vise nema zujanja, zasto, neznam al jos bolje da je miran... Muhanicar, daj mi reci, od koje god se poceo c-360 proizvodit?
 
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
89
Jer moj je 79' ja nacuo da od 80, moj je bio pravljen za izvoz u italiju jos ima naljepnice po sebi pa se zbog tog tjesim da je bolji od ostalih :p
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,605
i nije ti neka utjeha,meni su oni svi isti,zuje i dime.......:icon_mrgreen:..ali i idu...
barem su takvi koje sam vozil..a takav je i tastov...
 
Posljednje uređivanje:

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Mora biti jak pa kaj ni je medvjed :icon_super:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
Ma ne nisam napiso, umjesto auspuha sam stavio cijev i vise nema zujanja, zasto, neznam al jos bolje da je miran... Muhanicar, daj mi reci, od koje god se poceo c-360 proizvodit?

od 82 godine mislim da su onda poceli i prednji most raditi kao na zetoru a ne kao onaj od tubinga...
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
procitaj na bloku motora koja je oznaka kod filtera od ulja...4002 ili 4003mislim da su takve dvije oznake...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
onda bi trebao bit 4003 c-360 mada ti nije neka razlika...sve ti je to isto...c-360 36 kw a ovaj 355 35 kw..........sve ostalo su bajke o konjazi...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Nekad je pisalo 45 ks u carinskoj tak da bitno kak ide a kaj piše manje bitno :redface:
 

Najnoviji postovi

Na vrh