• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-360

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,059
Historija

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=2JSeGWpcW3w[/YT]

A za one malo zahtjevnije

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=kJSs8ajbl0c[/YT]
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,704
A moj Franc, možda ti je netko od dva traktora složio jedan. To najbolje možeš znati po tome kolika ti je dimenzija poklopca hidraulike. Ako je bliže 40 cm onda ti je Ursus 360 a ako je bliže 50 cm onda je zadnji kraj od 355. Svega na svijetu ima.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Meni na pločici kod volana piše 43 konja i niti kobile više i ja se toga držim, mada imt 542 pojede namazanog na kruh za doručak i još mu ostane mjesta tak da čudni su ti SSSR obračuni konjaže!:icon_scratch::icon_kidra::cool2:

p.s. zaboravil sam napomenuti da je moj 355!
 

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
ma razlike su to velike...to su kw u pitanju,ne KS.. znam da i kod mene na pločici piše 42 ks... ali znam šta piše u ostalim papirima..
 
Posljednje uređivanje:

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Prvo provjeri razinu ulja i žicu na indikatoru ako je to ok stavi novi indikator.
 
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
89
Ulja ima dosta zica je u redu, na ler gasu se upali, kad mu dam gas ugasi se... A u zadnje vrijeme se sve brzije i brzije palila nakon gasenja traktora, uvjek je trebalo 7-8 sek nakon sto sam ga ugasio, sad sve brzije i evo dns u radu :/
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,704
A koje ti je ulje u motoru? Indikator se pali kada padne pritisak ulja, a pritisak pada kada pumpa ne radi dobro itd.
 
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
89
kaže 4 bara na ler gasu hladan, zagrijan je reko 2.5 bara na ler gasu, pod punim gasom ide preko 5...to je dobro predpostavljam? očito je u indikatoru problem
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,595
i nama je na medi nekoliko puta probio indikator..
 
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,059
To smeče uopče nema sigurnjaka na pumpi tak da kod njega možeš pritisak nabijati dok pumpa ne eksplodira.

Odličan je ovaj video.
Uživajte

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=fXIUxwSxR_w[/YT]
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,059
To potpisujem, samo kaj je problem kaj je to njemu, ako je imalo zapušten, nekakva sezonska potreba.
Tih 3 tisučice

Od Ursusa je dobra jedino mast za reumu (medveđa mast) ili tepih za rano jutarnje spuštanje nogu na hladan pod ili ono kaj je njegovim krznom ogrnuto, ovo sve ostalo :icon_oak::icon_oak:
 
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
89
po meni, sve je kako se ko odnosi prema stroju, ja ga baš i ne žalim al nije opet da ga ubijam i neznam kaj radim, onda će se svaki pokvarit, a da kupim zetora iste snage treba mi duplo više para i troši dosta više a ovak malo više pripazim i nemam nekih problema s njim, odkad ga imam motor je slagan i to je to, niš nije dirano više
i da, to ogrnuto, to najviše volim, uf :(y):
 

Najnoviji postovi

Na vrh