• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus

cika Mato

Član
Tu od
10 Stu 2008
Poruka
155
evo i mene za kratko ja sam razgovaro s jednim gospodinom koji se razumije u ursuse i rekao je da je ursus firma u stanju kao i imt da če se zatvorit te da su napravili samo par tih novih traktora a kakva je kvaliteta sigurno kao i ovi do sad stalno se nešt kvari
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
e ovako pitanje za poznavaoce ursusa
dakle kakv je ursus c335 koliko to klipova ima koliko konja,koje je hladjenje,koje su njegove sposobnosti,koji plug,koliko moze pvuc u prikolici,koliko je tezak,da li je dobar za sumu,da li je stabilan,da li je pouzdan sto je najvaznije

procitao sam temu ali nema bas puno o tom traktoru
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
2 klipa, vodeno hlađenje, 30tak ks, dosta težak za svoju snagu, povuć može dosta, troši ko upaljač. Poluproizvod ko i svaki ursus. Ak je u dobrom stanju ok je, ak nije za male pare se pokrpa i vozi miško.
 

Bimbo

Član
Tu od
11 Velj 2009
Poruka
333
matrix123456 kaže:
e ovako pitanje za poznavaoce ursusa
dakle kakv je ursus c335 koliko to klipova ima koliko konja,koje je hladjenje,koje su njegove sposobnosti,koji plug,koliko moze pvuc u prikolici,koliko je tezak,da li je dobar za sumu,da li je stabilan,da li je pouzdan sto je najvaznije

procitao sam temu ali nema bas puno o tom traktoru

ja ga imam 10 godina,uz imt 560 meni je odličan, traktor je 2 klipa 35 ks. vodeno hlađenje što se tiče oranja srednja zemlja 2x10 plug najbolji oltov, povući može dosta za šumu i blato je odlišan čak je bolji od imt 533,539 ali samo u blatu, u transportu je malo slab kada su upitanju brdašca znači ako vučeš teret prije brda obavezno šaltaj u drugu odnosno u 5tu. Traktor je pouzdan ne iskače iz brzina ni uzbrdo ni nizbrdo, potrošnja mala, djelovi bagatela, kardan dosta spor, kočnice dobre, volan malo težak i u tanjuranju moraš dobro paziti gdje držiš prste ili ostaješ bez njih, eto to je to ako te još nešto zanima samo pucaj.
 

bercolinija

Član
Tu od
21 Lip 2009
Poruka
74
POZDRAV SVIMA!

imam jedno pitanje za frenda, naime zanima ga ima li URSUS C-360 GRIJAČE, za mašinu zagrijat prije paljenja.
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
zanima me di se na bosh pumpi moze malo ursusu gorivo otvorit da ima mali jaci sus jos inace imam ursusa c-360 1991.god sve 5 odlican traktor ali malo im zamjeram odnos hidraulike i kardana i malo je krut hidraulik sta se dizanja i spustanja tice inace traktor je odlican...i ako bi mi mogao netko poslat manula neki prirucnik za ursusa c-360 na mail mmarekkt@gmail.com hvala
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,511
A zakej bi ga upče otvaral? On i ovak ima dost šusa ak je dobar. Jedino ako očeš da ti se prije razide :lol:

Najbolje bi bilo da ga nabrusiš na prednjem trapu radi aerodinamike onda ide kak vetar :!:
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
kakav je ursus sa usoredbi sa teskim 560 imt-om cini mi se da je imt puno tezi od ursusa mozda cak za 400 kila mozda vise a po kilovatima sve je to tu negdje mojem ursusu pise da ima 36 kw a imt 560 pise 40 kw pa me malo zanima ursusa mozda izvlaci bolja getriba ima vise brzina al opet imt 560 mi se cini da je snazan traktor al mi se cini dosta trom lijen i tezak sta vi mislite o tome????
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,511
Imt je lijen a tvojem ursusu treba šusa :madmana:
 

zrupci33

Novi član
Tu od
31 Svi 2009
Poruka
23
pozdrav svima ljubiteljima ursus traktora od kojih sam i ja.imam ursusa c 335 jako sam zadovoljan s njim ,planiram kupit jačeg i to isto ursusa c 60 novijeg moj je 78,pročitao sam ovo na forumu da će se ursus tvornica zatvorit,ali neće,jest istina je da su bili u teškoj situaciji ,ali sada ursus kreće naprijed,proizvode se 7 modela od 50 do 155 ks svrstani u 3 naziva PIKO,MIDO ,FORTE.traktori sul ijepi www,ursus.com.pl,nadam se da će se opet pojavit u Hrvatskoj
 
M

marke3603p

Guest
bornakutina kaže:
zanima me di se na bosh pumpi moze malo ursusu gorivo otvorit da ima mali jaci sus jos inace imam ursusa c-360 1991.god sve 5 odlican traktor ali malo im zamjeram odnos hidraulike i kardana i malo je krut hidraulik sta se dizanja i spustanja tice inace traktor je odlican...i ako bi mi mogao netko poslat manula neki prirucnik za ursusa c-360 na mail mmarekkt@gmail.com hvala



koliko ja znam da se ursus c-360 3p proizvodio do 1989. god.
 

Najnoviji postovi

Na vrh