• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Uzgoj lijeske

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,468
Da li se što promijenilo po pitanju ekonomske veličine za lijesku, ukucao sam u dva online kalkulatora površinu od 3.17 i ispada oko 3100 eura, dosad nije bilo toliko...
 

Goran S

Aktivni član
Tu od
30 Pro 2012
Poruka
114
Kod mene su pupovi pred otvaranje.. Modro i sumpor.. " čim bude struje".. Nema čekanja..
 

DMaxim

Aktivni član
Tu od
9 Ožu 2020
Poruka
58
Pitanje
Da li je tko koristio folijarno Aspidu od bioinputa
Meni se u eko jako dobro pokazala ali atomizer se toliko uneredi da ne pomaže ni miniwasch nego deterdžent i spušva pa žuljanje i zna počepiti dizne,znači ne mješam s ničim i koncentracija je 1.5-2%
Ima li tko iskustva s tim sredstvom i da li se i vama tako uneredi sve
 

dzoksinjo

Novi član
Tu od
10 Stu 2019
Poruka
17
lješnjak.jpg
Pozdrav,molim pomoć,
Zbog čega otpadaju lješnjaci u tolikom broju? Iznutra su svi truli. Bili su puni smrdljivih martina,možda zbog njih.. Ovo se događa već drugu godinu za redom na tih par lješnjaka koje imamo.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,478
Pravovremeno prskanje sredstvom protiv monilije. Ja sam u ekološkoj proizvodnji, a tu takva sredstva nisu dozvoljena.

 

mario603

Novi član
Tu od
12 Sij 2019
Poruka
2
Pozdrav,moze pomoc u mom slucaju...
Naimestabla stara 5 god pocela polako zutjeti da bi se na kraju osusilo potpuno?🤔 IMG_20240730_194853.jpg
 

H&S

Dobro znana faca
Tu od
2 Sij 2023
Poruka
489
To stablo što prije iščupaj, i spali....Najesen kad padne 50% lista krenuti sa jačom zaštitom, Modro ulje + Neoram WG.
 

mario603

Novi član
Tu od
12 Sij 2019
Poruka
2
To stablo što prije iščupaj, i spali....Najesen kad padne 50% lista krenuti sa jačom zaštitom, Modro ulje + Neoram WG.
Hvala na odgovoru,imam 3 komada,a koji je uzrok?
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,519
Ja bi rekao rak korijena. Probaj ga iščupati pa ćeš vidjeti.

Ali da.. Žestoka zaštita bakrom treba..
 

Najnoviji postovi

Na vrh