• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

VALTRA

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,433
Sto se tiče one rasprave oko momenta na MTZ - u 82, iz prve ruke mogu reči da je stvarno snažan. Potegne kak treba; več sam više puta vukao kamione kad su zaglibili i to slepere i one sa 3 osovine. Traktor je stvarno dobar, a i počeli su ih prilično dotjerivati; jese li vidjeli npr. 922, 1222.3 i 1523.3? Meni se totalno sviđaju, jedino baš nisam siguran kolika je potrošnja. Da li netko ima tu informaciju i možda neka konkretna iskustva s njima?

Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 
R

robert

Guest
case trosi pri punom gasu 22-23 litre,jedan mi je rekao da njegov novi JD 110-115ks pri punom gasu sat vremena trosi 21 litru,ako drziim 2000okr,pri oranju sat vremena,onda trosim oko 15-16 litara.jaako je velika razlika,
i ja vecinom tankam na benzinskoj
sto setice mtz,poteze on jako,u selu do mene imaju sajlasice i svaki rus vuce jednu,i idu dobro kroz vlazno,samo sam se jednom bio uplasio kad me jedan u njemu vozio i vuko puno prikolicu,pa je traktor trzo na sve strane,ali mi je rekao da je to sve pod kontrolom.... :wink:
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Rekli ste da je Valtra skup traktor, gledao sam cijene traktora sa sajma i mislim da su čak jeftiniji od Deutz Fahr-a!
Valtra 160 ks s osnovnom opremom košta 52 000 + pdv, a toliko košta i Deutz na akciji od 150 ks!
 
R

Ratarko

Guest
Da rekli smo ali za ove manje modele , makar po ovim cijenam što sam ja odskenirao i poslao ali isto tako sam rekao da sam imao ponudu za jednu Valtru 190 KS koja je bila bezobrazno niska , samo je NH TM 190 imao tako konkurentnu cijenu tada , svi drugi traktori te klase su bili skuplji.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Manje valtre 100 ks ima za 32 000 + pdv ,a ima i 100 ks za 39000 +pdv.
Valtra 190 ks košta 56 000 + pdv! Dali bi vi radije Valtru ili Deutz Fahr?
 
R

robert

Guest
ako toliko kosta valtra od 190ks,pa to uopce nije puno,case i NH 155ks su 50000+pdv,valtra je malo skuplja od njih,i jeftinija od case i NH 195ks.oni su oko 63000+pdv mislim.
 
R

Ratarko

Guest
Zbog izgleda i ugleda . Deutz mi je sasvim dobar a Valtru nema nitko ovdje .
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Neznam zašto je Valtra tako jeftina, sada mi se nekako počela sviđati Valtra!
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Valtra bi trebala biti jedan od najkvalitetnijih traktora! Da li zna tko kakva iskustva o Valtri?
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 
R

robert

Guest
he,mogao je jos jedan plug zakvacit...valtre mi se ne svidjaju zbog te ruzne haube,steta sto nemaju malo vise dizajnerskog smisla.....
 
Z

zgonja

Guest
Valtra je extra traktor to nema sumnje, samo su fendt i JD iznad Valtre ali je ona u pogledu cena iznad njih tako da je toplo preporučujem, da kupujem traktor definitivno bih uzeo Valtru jer mi je Fendt preskup!
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 
R

Ratarko

Guest
Ajde daj sliku iz kabine od Valtre , po meni je kabina loša , kao da si u nekom svemirskom brodu iz lošeg science fiction filma iz sedamdesetih godina . Na jednoj slici se vidi oko četiri mjenjača sa desne strane vozača a za neko normalno riješenje mjenjanja brzina ide masna nadoplata .
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 

Najnoviji postovi

Na vrh